Pomyśl dwa razy, zanim powiesz, że znasz Hull. To jedno z największych i najważniejszych miast na terenie Yorkshire. Ostatnie pięć lat to czas wielkiej transformacji miasta – nazwano je wspaniałym klejnotem w koronie, którą jest hrabstwo Yorkshire.
1 -2 czerwca - Powerboat P1 SuperStock Championship w Hull
Ludzie odwiedzający miasto mnożą epitety chcąc oddać wrażenie, jakie na nich zrobiło Hull: miasto ekscytujące, dynamiczne eklektyczne, zabawne, przyjazne. Położone nad brzegami rzek Hull i Humber, wie jak połączyć bogate dziedzictwo z rozrywką.
To idealne miejsce na całodniowy wypad: dobrze zjeść, zrelaksować się, odwiedzić jedno z ośmiu darmowych muzeów czy The Deep, wpaść na spektakl do Hull Truck Theatre.

Ten rok obfituje w przeróżne imprezy, wśród których prym wiedzie The P1 SuperStock Championship 2013, wyścigi motorówek po rzece Humber. Zawody odbędą się w dniach 1 – 2 czerwca br., jednakże poprzedzać je będą liczne imprezy towarzyszące.

Pełny program imprez, rozpoczynajacych się już w środę 29 maja, a także lokalizacja zawodów, dostępne na stronie organizatora:
http://www.p1superstock.co.uk/RaceReport.ink?FixtureID=64071§ion=Schedule&type=R&RegionRef=UK