Już 6 września w Hull rozpocznie się cykl spotkań z przedstawicielami biznesu FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK. W spotkaniu weźmie udział wielu poważnych przedsiębiorców – to doskonała okazja do zdobywania kontaktów i informacji! Sprawdź, kto zabierze głos podczas wydarzenia!

6 września w Hull odbędzie się spotkanie przeznaczone dla przedsiębiorców. Organizatorzy przekonują, że absolutnie każdy, kto myśli o założeniu firmy w Hull, powinien wziąć w nim udział (zupełnie za darmo!).

Dzięki udziałowi w spotkaniu można nabyć wiele cennych kontaktów oraz zdobyć wiele ciekawych informacji. Prelegenci powiedzą między innymi, skąd wziąć pieniądze na finansowanie swojego biznesu, jak wystarać się o dotacje, w jaki sposób promować swoją firmę, jak śledzić trendy rynkowe i pokonać konkurencję, czy wreszcie jak czerpań korzyści z marketingu internetowego.

Jako pierwsza podczas spotkania głos zabierze Paulina Sygulska, która przyjedzie do Hull z Londynu. Paulina Sygulska jest Polką, która w stolicy Wielkiej Brytanii prowadzi świetnie prosperującą firmę „GrantTree”. Specjalizuje się przede wszystkim w dotacjach finansowych. Co ważne, będzie w stanie odpowiedzieć na kompleksowe pytania także po polsku – to pozwoli uniknąć wszelkich niejasności.

Kolejnym prelegentem jest Matt Shepley, autor szczegółowego raportu na temat źródeł finansowania firm w Wielkiej Brytanii. Shepley specjalizuje się w sporządzaniu tego typu dokumentów dla wielu przedsiębiorców. Dzięki temu mogą oni zaoszczędzić mnóstwo czasu, skutecznie ubiegając się o dotacje. Osoby, które przyjdą na spotkanie w Hull, będą mogły skorzystać ze zniżki na usługi Matta Shepleya! Dzięki temu niskim kosztem dowiedzą się, czy uda im się znaleźć pieniądze na rozwinięcie swojej firmy. Matt Shepley odwiedzi Hull po raz pierwszy, dlatego to ważne wydarzenie. Nie można go przegapić!

Ostatnim z występujących podczas spotkania jest dyrektor zarządzający C4DI. C4DI to instytucja, która pozwoli Ci zdobyć nawet kilka tysięcy funtów dofinansowania na rozpoczęcie biznesu. Warto wysłuchać tego, co powie przedstawiciel C4DI i postarać się o te pieniądze!

Spotkania biznesowe zawsze niosą ze sobą wiele korzyści: można podczas nich poznać wielu nowych ludzi, zdobyć kontakty, wysłuchać osób dzielących się swoim doświadczeniem, poprosić o wskazówki w razie wątpliwości.
Każdy poważny przedsiębiorca wie, że to klucz do sukcesu!

FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK to cykl spotkań przeznaczonych dla przedsiębiorców, które będą odbywać się w Wielkiej Brytanii w najbliższych miesiącach. Wystarczy zarejestrować się za darmo pod tym linkiem:

http://www.asbironationaltour.co.uk/register/ 

Nie zwlekaj – liczba wolnych miejsc jest już mocno ograniczona.

Cykl spotkań FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK
6 września 2014 – HULL
godz. 16:00
Freedom Centre
97 Preston Road
Hull HU9 3QB
http://www.asbironationaltour.co.uk/register/

Wydarzenie pod patronatem The Alternative School of Business & Personal Development, Federation of Small Businesses, Federation of Poles in Great Britain oraz wielu innych instytucji w całej Wielkiej Brytanii.
Nie możesz tego przegapić!
www.asbironationaltour.co.uk