Potrzebujesz zostawić samochód w centrum Hull na kilka godzin, ale ceny parkingów cię przerażają? Sprawdź, gdzie zaparkujesz nawet przez cały dzień — i to tylko za 2 funty!

Centrum handlowe Princes Quay w Hull obniżyło ceny parkowania do 2 funtów. Jedna stawka będzie obowiązywać wszystkich — niezależnie od tego, na ile czasu pozostawią swój samochód na parkingu galerii handlowej (w godzinach od 9.00 do 15.00). Oznacza to, że aż 5 godzin i 30 minut parkowania w centrum miasta kosztować będzie tylko 2 funty!

Manager centrum Claire Suggitt przyznała, że nie chodzi tylko o to, by sprawić zmotoryzowanym mieszkańcom Hull udogodnienie. „Mamy nadzieję, że dzięki tej propozycji do naszego centrum przychodzić będzie więcej klientów” — przyznała Suggitt. „Zdajemy sobie sprawę z tego, że remonty w centrum miasta przyczyniają się do spadku liczby klientów, którzy nie mają co zrobić ze swoim samochodem. Dlatego też proponujemy im tani i wygodny parking w dobrej lokalizacji” — dodała.

Manager Princess Quay odniosła się także do samych remontów w mieście. Pocieszyła mieszkańców Hull, tłumacząc, że chwilowe utrudnienia w poruszaniu się po mieście zostaną wkrótce wynagrodzone. Trzeba jednak poczekać, aż remonty dobiegną końca.

Nie tylko parking

Centrum handlowe Princess Quay chwyta się każdej możliwości, która pozwoli przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć obroty. Dlatego też na poziomie Harbour Deck w każdy piątek, sobotę i niedzielę (wiosną i latem) rodziny z dziećmi mogą wziąć udział we wspólnej zabawie. Wśród atrakcji, jakie oferuje centrum handlowe, znajdują się popularne gry i zabawy, a także różne rodzaje warsztatów itp. Weekendowe wydarzenia w centrum przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku czy zainteresowań.