Nowe stanowiska na nocnej zmianie w magazynie Amazon w pobliżu Hull oferują bezpłatne przejazdy z centrum miasta Hull.

Firma poszukuje osób, które staną się częścią ich zespołu detalicznego jako pracownicy magazynu, którzy pomogą w pakowaniu i wysyłaniu paczek Amazon.

Pracownicy magazynu otrzymują 10 GBP za godzinę za dzienną zmianę i 11,71 GBP za nocną zmianę.

Oferowane kontrakty na nocną zmianę obejmują 40 godzin tygodniowo, cztery dni w tygodniu i nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Oto opis stanowiska: 

„Zostań częścią naszego zespołu detalicznego jako pracownik magazynu w Hull i pomóż nam sortować, kompletować, pakować i wysyłać paczki Amazon. Dołącz do jednego z najlepszych pracodawców na świecie! Oferujemy natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez wymaganego doświadczenia.

Przyjdź i dołącz do naszego zespołu pracowników magazynu jako zbieracz/pakujący w Hull (DHU2). W tej aktywnej pracy będziesz sortować, pakować i wysyłać paczki Amazon.

Każdego dnia dostarczamy miliony uśmiechów klientom Amazon, dołącz do nas i stań się częścią tej wspaniałej podróży. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, oferujemy bezpłatne i pełne szkolenie logistyczne!

Amazon jest pracodawcą dla kandydatów z wielu środowisk, takich jak kierowca dostawy, obsługa klienta, pracownik pomocniczy, sprzedawca detaliczny, sprzątaczka, obecni studenci i wielu innych – złóż wniosek teraz i zacznij natychmiast!”

Gigant dystrybucji przejmuje ogromną działkę w Melton West Business Park przy autostradzie A63 w pobliżu North Ferriby.

Oczekuje się, że strona Amazon stanie się jednym z największych pracodawców w regionie, rywalizując z Siemens Gamesa w East Hull pod względem wielkości siły roboczej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy na nocnej zmianie, odwiedź witrynę Indeed .