Eksperci są zgodni — to olbrzymia szansa dla naszego miasta. Bo w Hull nie było jeszcze parku trampolinowego. Obiekt zostanie uruchomiony latem.

Inwestycja warta jest w sumie około 1 mln funtów. Park Rebound Trampolines znajdzie się w Malmo Park (East Hull). To atrakcja, z której korzystać będa mogli dosłownie wszyscy — od najmłodszych (na terenie obiektu znajdzie się specjalny obszar przeznaczony dla maluszków) po najstarszych. W sumie właściciel planuje zamontować 75 trampolin.

Julie Williams, szefowa klubu Hull High Fliers Trampoline Club przyznała, że jej zdaniem centrum będzie wielką atrakcją w mieście. „Słyszałam o tym już jakiś czas temu, ale ponieważ nic się wtedy nie stało, pomyślałam, że projekt zbudowania parku trampolinowego w Hull umarł” — powiedziała.

Kobieta upatruje w centrum okazji dla młodych ludzi, którzy próbują swoich sił w amatorskiej akrobatyce, do rozwijania swojego talentu w Hull. Obecnie najbliższe centrum znajduje się bowiem w Castleford.

Park, który otwarty zostanie w czerwcu 2016, będzie należeć do firmy Monkey Bizness. Wiadomo, że znajdzie się w nim specjalny, bardzo efektowny system oświetleń i nagłośnienia, który sprzyjać będzie dobrej zabawie. Centrum będzie czynne najprawdopodobniej od 9.00 do 22.00.

Trampoliny zamontowane w parku będą różniły się od tych, z których korzystają profesjonalni akrobaci. Dzięki temu będą bezpieczne dla osób, które nie posiadają doświadczenia w tej dziedzinie. Nadal jednak będą dawać wysoki poziom frajdy i wspaniałą zabawę, zapewnia Julie Williams, która jest doskonałym ekspertem w tym zakresie.

Szacuje się, że park trampolinowy będzie przyciągać do miasta wielu turystów, żądnych ciekawych atrakcji i mocnych wrażeń. Warto również podkreślić, że w centrum pracę znajdzie przynajmniej 30 osób. Wydaje się zatem, że mieszkańcy Hull skorzystają z parku trampolinowego bardziej, niż mogłoby się zdawać.

Nie możemy się doczekać!