hull.plCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się od czego zacząć jeżeli chcesz otworzyć swoją firmę w Wielkiej Brytanii i w jaki sposób ją rozwijać? Czy jesteś pewien, że jesteś gotowy na rozpoczęcie własnego biznesu? Może masz świetny pomysł, ale potrzebujesz pomocy w zrobieniu kolejnego kroku na przód? Może po prostu trzeba otworzyć swój własny biznes? Jakiej pomocy potrzebujesz i gdzie ją uzyskasz? Czy zdarzyło Ci się zadać sobie jedno z tych pytań?

Business Link: Hull – Myślisz o otworzeniu swojego biznesu w Wielkiej Brytanii?
Bradbury Community House, 310 Newland Avenue, Hull, HU5 2NB
20 listopad 2008 – 18:00. Udział bezpłatny

W latach 2007-2008 otwarto ponad 40 000 nowych polskich działalności gospodarczych na terenie Wielkiej Brytanii. Celem warsztatów jest dostarczenie kilku praktycznych porad dotyczących otwarcia biznesu oraz skutecznego jego rozwijania.

Tego wieczoru dołączy do nas Craig Birch. Craig jest dyrektorem biura obsługi klienta (Client Services Director) w firmie Sugarcane Creative, jednej z najszybciej rozwijających się agencji marketingowej i designerskiej w Yorkshire. Jego pasją jest inspirowanie i prowadzenie innych do sukcesu poprzez własne rozumienie marketingu i spraw związanych ze startem i prowadzeniem korzystnych interesów. Craig posiada ponad 10 lat doświadczenia w zakresie doradztwa biznesowego oraz regularnej działalności jako mentor i wykładowca w różnych organizacjach społecznych. Jego mottem jest „Czyń to, co innym radzisz robić”. Rzeczą wyróżniającą go jest sofa, która ma reprezentować powagę relacji marketingowych.

Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres ania@brit-pol.co.uk

Aby zarejestrowadż swój udział w bezpłatnym seminarium kliknij tutaj