Nawet 8 tysięcy funtów dofinansowania na rozwój własnej firmy może otrzymać każdy, kto zarejestruje się w programie prowadzonym przez Centre for Digital Innovation in Hull! Weź udział w darmowym seminarium FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK w Hull i dowiedz się więcej!

image2073.jpg

Jeśli myślisz o własnej firmie w Wielkiej Brytanii – to wydarzenie jest dla Ciebie. Już 6 września 2014 roku w Hull rozpocznie się FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK – cykl seminariów i spotkań z ekspertami, przeznaczony przede wszystkim dla polskich przedsiębiorców!

Każdy, kto poważnie myśli o własnym biznesie, powinien docenić wartość znajomości z innymi przedsiębiorcami. Dzięki wielu kontaktom z łatwością uda się załatwić większość spraw. Innymi słowy – warto spotykać się z przedstawicielami biznesu i „kolekcjonować wizytówki”. Nigdy nie wiesz, kiedy mogą się przydać! 

FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK to cykl spotkań przeznaczonych dla przedsiębiorców, które będą odbywać się w Wielkiej Brytanii w najbliższych miesiącach. Każdy, kto zdecyduje się na udział (wystarczy zarejestrować się za darmo pod tym linkiem: http://www.asbironationaltour.co.uk/register/), pozna nowe źródła finansowania dla jego biznesu w 2015 roku. 

Młodzi przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, dowiedzą się także, jak starać się do dofinansowanie w wysokości nawet 8 000 funtów. Dzięki temu z łatwością uda im się otworzyć firmę!

Specjaliści prowadzący seminaria opowiedzą także o roli mediów społecznościowych i marketingu internetowego w rozwoju firmy. Każdy, kto nie wie, jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z najnowszych rozwiązań dostępnych w Sieci, będzie mógł nauczyć się postaw tej nowej dziedziny marketingu i zwiększyć swoje dochody!

Eksperci podpowiedzą także, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja firma, by odpowiadać aktualnym trendom rynkowym. To bardzo ważne, jeśli chcesz pokonać swoją konkurencję!

Przy okazji będziesz mógł wysłuchać wielu fascynujących historii ludzi sukcesu (takich jak Kamil Cebulski, znany jako „najmłodszy polski milioner”). 

Jedno spotkanie – mnóstwo korzyści i niezliczone szanse na sukces. 

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym biznesmenem, czy od wielu lat prowadzisz swoją firmę w Wielkiej Brytanii, powinieneś odwiedzić seminarium w Hull.

Pamiętaj! 6 września o godzinie 16:00
może zacząć się nowy etap w Twojej firmie. 

Przyjdź na spotkanie i przekonaj się sam!

Przypominamy: obowiązuje rejestracja internetowa udziału w wydarzeniu – dokonasz jej zupełnie za darmo pod adresem:

http://www.asbironationaltour.co.uk/register/.

Nie zwlekaj – liczba wolnych miejsc jest już mocno ograniczona.


Cykl spotkań FSB & ASBIRO National Tour 2014 UK

6 września 2014 – HULL

godz. 16:00

Freedom Centre

97 Preston Road

Hull HU9 3QB


Wydarzenie pod patronatem The Alternative School of Business & Personal Development, Federation of Small Businesses, Federation of Poles in Great Britain oraz wielu innych instytucji w całej Wielkiej Brytanii.

Nie możesz tego przegapić! 

www.asbironationaltour.co.uk