image56.jpgW niedzielę 2 grudnia 2007 roku odbędzie się tradycyjny już Mikołaj dla dzieci. Organizatorami są parafia polska w Hull oraz Hull Polish Association.

Zabawa odbędzie się w Village Hall przy kościele św. Wilfrida na 200 Boulevard o godz. 15.30. Wzorem lat ubiegłych zapewniona zostanie oczywiście obecność św. Mikołaja, który rozda dzieciom prezenty przygotowane wcześniej przez ich rodziców, oraz zabawa mikołajkowa dla naszych pociech.
Zgłoszenia osób chętnych do przyjścia z dziećmi na tą zabawę proszę kierować telefonicznie pod nr kom. 07704586263. Przewidziana jest również symboliczna opłata 2 funty od rodziny (nie od dziecka!), a rodzicom i opiekunom dzieci organizatorzy zapewniają kawę i herbatę oraz coś słodkiego.
Jeżeli impreza będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, przewidziany jest dodatkowy termin zabawy po mszy św., dlatego zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli 25 listopada włącznie. Wszelkie informacje dostępne są pod w/w numerem telefonu oraz po niedzielnej mszy św.