Sixth of July po raz kolejny wystąpią na żywo. Już 31-go maja (sobota) zapraszamy do Cask Corner przy Cleveland Street w Doncaster gdzie ten młody i bardzo obiecujący polski zespól rockowy zagra kolejny koncert przed własną publicznością.

Koncert polskiego zespołu Sixth of July.

Powstała w Doncaster w 2013 roku grupa Sixth of July to o mieszanka melodycznych harmonii i rockowego ognia z pierwszoligową charyzmą wokalisty, przebojowością Coldplay oraz energią Comy ubarwiona własnym unikatowym stylem, do którego chce się wracać.

Polski zespół w składzie Jaro Sobon (wokal), Lukasz Żurkowski (gitara), Patryk Król (gitara), Krzychu Krzych (bas) oraz Marcin Barna (perkusja) jest w trakcie nagrywania materiałów do swojej debiutanckiej płyty i ma już za sobą występ na ostatnim finale WOŚP w Peterborough oraz koncert w Doncaster. Podczas najbliższego koncertu w Doncaster Sixth of July zaprezentują swój anglojęzyczny materiał na swoją debiutancką płytę a jako support wesprze ich lokalny zespół Groomlake Fugitives.

„Ostatni koncert w Cask Corner był świetny, mile go wspominamy i dlatego wracamy tam jeszcze raz. Miła atmosfera i super publiczność i dobra organizacja.” – mówi lider zespołu Łukasz Żurkowski.

Warto też dodać, że Sixth of July spośród kilkuset kapel zajęli w zeszłym roku trzecie miejsce w konkursie radia Goodtimeradio.pl w kategorii rock a oceniał ich Piotr Rogucki z zespołu Coma. Niedawno z kolei polski zespół z Doncaster jako jedna z trzech kapel zakwalifikował się do konkursu Rock By Night, który 20 czerwca odbędzie się w Peterborough. Młodzi polscy muzycy wystąpią na scenie razem z zespołem Farben Lehre a nagrodą w konkursie jest koncert podczas finału imprezy w Polsce oraz 10000 zł.

Gorąco zapraszamy wszystkich fanów rockowego grania na ten niepowtarzalny wieczór w Cask Corner. Wstęp FREE!

Oficjalna strona Sixth of July na Facebook: https://www.facebook.com/sixthofjulyofficialband
Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/237075396487668/
Sixth of July na Soundcloud: https://soundcloud.com/sixth-of-july

Kiedy: 31 maja, sobota, start: 20.30
Gdzie: Cask Corner Dive Bar, 3 Cleveland Street, Doncaster, DN1 3 EH
Wstęp: FREE