Firma Arco z Hull, która zajmuje się dystrybucją ubrań roboczych, postanowiła zamknąć siedem ze swoich centrów sprzedaży. Jednocześnie władze spółki zapewniają, że 800 pracowników może czuć się spokojnie.
Kolejna firma w Hull zamyka swoje oddziały
W wydanej dziś rano informacji dyrektorowie firmy: Thomas Martin oraz Neil Jowsey informują, że firma musi przejść zmiany, żeby dotrzymać kroku swoim klientom. „Trudne decyzje musiały zostać podjęte – piszą w raporcie – i w związku z tym będą niestety konieczne zwolnienia z pracy. Zrobiliśmy jednak wszystko, żeby zminimalizować liczbę osób, na którą wpłynie ta decyzja i nadal będziemy traktować cały personel z należnym im szacunkiem oraz sprawiedliwością” (cyt. za: thisishullandeastriding.co.uk).

W dalszej części raportu dyrektorowie zapewniają także, że przedsiębiorstwo z Waverley Street będzie inwestować w inne aspekty działalności, co w późniejszym okresie może również doprowadzić do powstania kolejnych miejsc pracy. Na razie nie podano jeszcze, które z centrów sprzedaży mają zostać zamknięte.

Źródło: www.thisishullandeastriding.co.uk