hull.plNa przełomie września i października wystąpią w Anglii ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru Mru. Znana i lubiana Trójka z Lublina przyjedzie na zaproszenie Evy Becli oraz portalu internetowego www.leeds-manchester.pl. Zgodnie z zasadą 'klient nasz Pan’, artyści przedstawią znane i lubiane skecze oraz premierowe kawałki.

Popularni komicy rozpoczną występy w Londynie (26-28/09), a następnie zagrają 6 koncertów: w Birmingham (30/09), Leicester (01/10), Leeds (02/10), Liverpool (03/10), Sheffield (04/10) i Manchester (05/10).

Kabaret Ani Mru Mru powstał w 1999 z inicjatywy grupy przyjaciół. Pierwszy sukces odnieśli w Gdańsku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kabaretów Studenckich w 2000 zdobywając znacząca nagrodę – 'Wyjście z cienia’. Potem było już tylko lepiej, a lista zdobytych nagród stale się powiększa (PAKA, Telekamera, TopTrendy). Grupę tworzą Marcin Wójcik (fan pomidorówki), Michał Wójcik (umiejący strzelać obcasami) oraz Waldemar Wilkołak (miłośnik norweskich przekleństw).

Organizatorem imprez w Londynie jest Eva Becla, była solistka 'Mazowsza’, a obecnie piosenkarka oraz 'ambasadorka polskiej kultury na wyspach’. Występy poza stolicą organizuje popularny portal internetowy Leeds-Manchester.pl.

Przedstawiciel portalu, Marcin Kwiatkowski komentuje: 'W trakcie czteroletniej działalności portalu Leeds-Mancheseter.pl udało nam się zorganizować występy formacji Myslovitz i Proletaryat oraz Kabaretu Koń Polski oraz Cezarego Pazury. Wszystkie występy spotkały się z bardzo ciepłym i przyjaznym przyjęciem ze strony tutejszej Polonii. I tym razem gwarantujemy świetna zabawę na najwyższym poziomie’.

Więcej informacji na temat występów kabaretu w Londynie znajduje się na stronie www.evabeclapresents.com, natomiast szczegółowe dane o przedstawieniach w pozostałych miastach dostępne są na www.Leeds-Manchester.pl.