Nie ma nic lepszego na deszczowe i krótkie jesienne dni jak spotkanie w miłym towarzystwie przy muzyce na żywo! Jeśli czujesz podobnie, przyjdź na „Jesienne Muzykowanie”, któe odbędzie się już 15 listopada!
"Jesienne spotkanie z Muzyką"
Podczas „Jesiennego spotkania z muzyką” na gości czekać będzie: Spotkanie z Folkiem Angielskim, Folkiem Irlandzkim, Szantami i temu podobną nutą – zagra Grupa The Flivvers z Bridlington!

I dawka poezji z Pazurem – Zespól „Czasem Trzeba”.

Muzyka, którą organizatorzy chcą się podzielić, powstała przy współpracy całego zespołu! Poza jednym kowerem całość jest wspólną twórczością. Usłyszeć będzie można również premierowe utwory, pełne pozytywnej energii!

Koncert jest dedykowany wszystkim dzieciom w potrzebie! Dlatego też, podczas koncertu dostępne będą przekąski w cenie £2 – £3 ufundowane przez Polską Restaurację Kuchnia. Wszelkie datki zgromadzone z tych smakołyków w całości zostaną przekazane na Fundację Cash For Kids!

Cały koncert będzie pod patronatem Viking FM Cash For Kids i portal Hull.pl. Sponsorem głównym jest Polska Restauracja Kuchnia.

Bilety w cenie £5 już od Soboty 18. października będą dostępne w:
Polska Restauracja Kuchnia – 226 Beverley Road, HU5 1AH,
EU International – 390 Beverley Road, HU5 1LN,
Flexible Fashion – 82 New Cleveland Street, HU8 7HE.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, lepiej wcześniej nabyć bilety lub skontaktować się z „Czasem Trzeba” w celu rezerwacji biletu.

Wejście na koncert będzie otwarte już od 19:30.
KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 15 LISTOPADA W:
MARIST HALL AND SOCIAL CLUB za kościołem OUR LADY OF LOURDES and SAINT PETER CHANEL.
119 COTTINGHAM ROAD
HULL

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!