Niedawno pisaliśmy o tym, że w Hull powstanie latem tego roku pierwszy w mieście park trampolinowy – Park Rebound Trampolines. Teraz okazuje się, że to nie jedyna tak szalona atrakcja, z której korzystać będą mieszkańcy.

Już wiadomo, że w centrum handlowym St Stephen’s także powstanie park trampolinowy. Informację tę potwierdziła firma Gravity Trampoline Parks, która obsługuje podobne parki w Wielkiej Brytanii.

Na terenie obiektu znajdą się nie tylko trampoliny, lecz także wiele innych atrakcji wykonanych z miękkiego, piankowego materiału. Zaplanowane jest również stworzenie specjalnej strefy przeznaczonej tylko dla dzieci.

Park trampolinowy należący do Gravity Trampoline Parks znajdzie się na drugim piętrze centrum handlowego. Firma w tej chwili prowadzi m.in. centrum rozrywki w Wakefield. Wiadomo, że nowy park w Hull będzie jedną z kilku zaplanowanych na najbliższe miesiące inwestycji należących do Gravity Trampoline Parks. Na razie jednak nie ma na ten temat więcej informacji.

Centrum rozrywki w galerii handlowej St Stephen’s nie jest jedynym nowym lokalem, który pojawi się w tym miejscu. Planowane są bowiem również inne inwestycje w tym centrum handlowym. Zdaniem menadżera St Stephen’s, Jima Harrisa, tak duże zainteresowanie inwestorów może świadczyć o tym, że handel w mieście ma się bardzo dobrze.

„Cieszymy się z tych inwestycji. Planowaliśmy je już od jakiegoś czasu, ale trzeba było poczekać, zanim wszystko uda się sformalizować”.

Harris jest przekonany o tym, że nie bez znaczenia dla rozwoju nowych inwestycji w Hull ma przyznanie miastu tytułu brytyjskiej stolicy kultury 2017. Pozwala to bowiem zachęcić inwestorów do wydawania swoich pieniędzy właśnie tutaj. „W Hull powstają restauracje należące do bardzo znanych sieci. Widać także, że przemysł rozrywkowy staje się coraz ważniejszy dla lokalnej gospodarki” — argumentował menadżer St Stephen’s.

Park trampolinowy w centrum handlowym St Stephen’s ma zostać otwarty latem tego roku.