Urząd Miejski w Hull postanowił wyjść naprzeciw mieszkańcom i wspomóc miejski biznes oferując darmowe miejsca parkingowe w grudniowe weekendy.
Darmowe parkowanie przed świętami
Piętrowe parkingi przy najważniejszych ulicach miasta to 1400 miejsc parkingowych. W soboty i niedziele od 7 do 29 grudnia będzie można korzystać z nich za darmo. Ale uwaga, każdy kto nie jest w stanie zaparkować między białymi liniami, może spodziewać się Penalty Charge Notice.

Graham Hall powiedział: „Darmowe parkowanie na trzech piętrowych parkingach pozwoli mieszkańcom na znalezienia miejsca w centrum miasta w sposób szybki, prosty i wygodny. Chcemy w ten sposób wesprzeć lokalny biznes i sklepy, żeby wszyscy mogli w pełni skorzystać z przedświątecznej gorączki” (cyt. za hullcc.gov.uk).

Parkingi są otwarte od 7:00 do 19:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 18:00 w niedziele. Poza piętrowymi parkingami, mieszkańcy będą mogli zostawić swoje auta także na tradycyjnych parkingach należących do Hull City Council. Wśród nich znajdują się: Albion Street, Blanket Row, Lowgate, Frances Street, John Street, Waterhouse Lane i History Centre.

Źródło: http://www.hullcc.gov.uk/