Hullak to zabawne określenie mieszkańca Hull. Ale jak sprawdzić, czy możemy określać się tym dumnym, a jakże, mianem?

Mieszkańcy każdego miasta na całej kuli ziemskiej mają pewne wspólne cechy. Znamy to doskonale z Polski. To oczywiście tylko stereotypy, które jednak czasami się sprawdzają. A w każdym razie dają powód do uśmiechu!

Sprawdź zatem, korzystając z poniższych podpowiedzi opracowanych na podstawie materiału Daily Mail, czy jesteś typowym Hullakiem!

1. Sprawność fizyczna. Mówi się, że Hullacy chętnie korzystają z siłowni. A nawet jeśli nie korzystają, to przynajmniej mają wykupiony karnet za kilkadziesiąt funtów miesięcznie. Bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch! A to, że często kończy się tylko na dobrych chęciach… Cóż. Zdarza się!

2. Typowego Hullaka charakteryzuje również chęć pomagania. A jeśli uda się ją połączyć z aktywnością na świeżym powietrzu — to wspaniale! Dlatego jako typowy Hullak z pewnością bierzesz udział w corocznym biegu na 10k. Ale nawet nie myślisz o dobiegnięciu do mety. Nie chcesz przecież zawstydzać każdego, kto dobiegłby za tobą. O ile oczywiście ktoś taki w ogóle się znajdzie.

3. Zamiłowanie do kultury i rozrywki. Prawdziwy Hullak z pewnością brał udział w projekcie artystycznym Sea Of Hull. I pozwolił sfotografować się nago na ulicy miasta.

4. Uwielbia sztukę. Dlatego przynajmniej raz wybrał się do Ferens Art Gallery. I chciał kupić obraz. Wycofał się w ostatniej chwili, bo jednak każdy funt trzeba dokładnie obejrzeć, zanim go wydamy. Po dokładnym obejrzeniu swoich pieniędzy typowy Hullak z klasy średniej przypomina sobie, że jednak nie stać go na taką formę inwestycji. Wybiera plakat.

5. Chęć oszczędzania. Dobra kawa za darmo? Brzmi wspaniale! Średnia kawa za darmo brzmi trochę gorzej, ale wciąż dobrze, bo wciąż za darmo. Typowy Hullak posiada kartę Waitrose Willerby. I pije kawę, nie płacąc za nią ani pensa. Bo lubi oszczędzać!

Co jeszcze charakteryzuje typowego Hullaka według Ciebie? Napisz w komentarzu poniżej…