Jeśli szukasz sposobu na spędzenie wolnych dni lub nie wiesz, dokąd zabrać swoją rodzinę, by zapewnić bliskim wiele atrakcji – sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy! Wiele z nich znajduje się w okolicy Hull.

  1. Wheelgate Family Park. To popularny park rozrywki znajdujący się w Newark, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od karuzeli, poprzez piaskownicę, labirynt przeznaczony dla dzieci, aż po dmuchany zamek, uwielbiany przez wszystkie maluchy. W parku znajduje się również mini-zoo i strefa tropikalna. W ciągu dnia kilkukrotnie odbywa się publiczne karmienie zwierząt, które samo w sobie jest sporą atrakcją.
    Dzieci o wzroście nieprzekraczającym 95 cm wchodzą do parku za darmo (nie dotyczy imprez tematycznych). Więcej informacji na temat biletów i godzin otwarcia Wheelgate Family Park znaleźć można na stronie internetowej parku.
  2. Flamingo Land. To kolejny interesujący tematyczny park rozrywki, w którym spędzić można cały dzień. W parku Flamingo Land znajdują się atrakcje rodem z wysokiej klasy lunaparku, a oprócz tego również małe zoo z mnóstwem egzotycznych ptaków (w tym emu i flamingi oczywiście!). Goście, którzy odwiedzili park twierdzą, że przy ładnej pogodzie można tu się poczuć jak na zagranicznej wycieczce – a to przecież tylko półtorej godziny jazdy od centrum Hull.
    Flamingo Land znajduje się w Kirby Misperton, nieopodal Malton. W zależności od pory roku park czynny jest od 10.00 do 16.00, 17.00 lub 18.00. Więcej informacji, w tym ceny biletów i opisy poszczególnych atrakcji, znaleźć można na stronie internetowej Flamingo Land.
  3. Cleethorpes. Plaża jest dobra na wszystko – nawet, gdy pogoda nas nie rozpieszcza. W Cleethorpes bowiem można przejechać się wzdłuż wybrzeża kolejką Lollipop Road Train. W Cleethorpes znajduje się również Jungle Zoo – to jedna z nielicznych w Wielkiej Brytanii atrakcji tego typu. W interaktywnym zoo dzieci będą mogły zbliżyć się do zwierząt, dowiedzieć się czegoś ciekawego o ich życiu i nauczyć szacunku do dzikiej przyrody.
    Więcej informacji na temat atrakcji, które czekają na nas w Cleethorpes, znaleźć można na tej stronie internetowej.