hull.plSerdecznie zapraszamy na piątą edycję BALTIC FEVER, która odbędzie się już 25 KWIETNIA jak zwykle w klubie POZITION przy George Street (naprzeciwko Hull College).

I. START. Impreza rozpocznie się o godzinie 22.00.

II. KONIEC. Impreza zakończy się około godziny 2.30.

III. MUZYKA. Zapewniamy dwa inne osobne pomieszczenia (parkiety) z dwoma różnymi DJ-ami oraz dwoma różnymi rodzajami muzyki.
PARKIET I – bardzo dużo POLSKIEJ MUZYKI oraz hitów z lat 80-tych i 90-tych.
PARKIET II – dyskotekowe hity ostatnich 10-ciu lat.
IV. OPŁATY. Cena normalnego biletu to 6 funtów. Cena z przy wejściu z naszą ulotką to 3 funty. Nasze ulotki znajdziecie w każdym dobrym polskim punkcie w Hull. Pamiętajcie! Jedna ulotka to zniżka tylko dla jej posiadacza.

V. GRATISY. Kazda Pani dostanie od nas lampke szampana lub soku gratis.

VI. KONKURS. Na odwrocie ulotki znajdziecie krótki formularz do wypełnienia. Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu trzech nagród na imprezie (odtwarzacza DVD, skrzynki piwa Tyskie, biletu na lot do Polski i spowrotem) wypełnijcie formularz i nie zapomnijcie o najważniejszym: WEŹCIE ZE SOBĄ TELEFON KOMÓRKOWY, KTÓREGO NUMER WPISZECIE NA FORMULARZU!. O godzinie 0.00 na jednym z parkietów nastąpi losowanie zwycięskich ulotek. Zaraz po wylosowaniu każdej z nich zadzwonimy pod numer telefonu podany na ulotce i poprosimy zwycięzcę o osobiste jej odebranie. UWAGA! Jedna osoba może oddać tylko jedną ulotkę do losowania nagród. Osoby które przyjdą do klubu po północy, nie wezmą udziału w losowaniu.

VII. ZASADY. Pamiętajcie również o kilku zasadach obowiązujących na naszych imprezach, które odnajdziecie na naszej ulotce. Warto wspomnieć o tym, że nad Waszym bezpieczeństwem w Klubie Poziton czuwać będzie jak zwykle kilkunastu wyszkolonych ochroniarzy, którzy zawsze gotowi są Wam pomóc.

VIII. SPONSORZY. Dziękujemy naszym sponsorom: Polskiej Restauracji Qchnia oraz Polskim Sklepom Marketpol i Grosik w pomocy przy organizacji imprezy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY