Wiosna już na dobre zawitała w naszym mieście. Przyjemne, cieplejsze wieczory sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Na przykład przy dobrym, kraftowym piwie czy wyśmienitym drinku. Polecamy 7 ogródków piwnych w Hull, które warto odwiedzić wiosną!

Ye Olde White Harte przy Silver Street — to niezwykłe miejsce, które jawi się niczym oaza spokoju w pełnym chaosu ścisłym centrum miasta (ogródek znajduje się na Starym Mieście w Hull). Warto odwiedzić to miejsce nie tylko ze względu na łatwy dojazd, szeroki wybór trunków, lecz także za roślinność, której w ogródku Ye Olde White Harte  nie brakuje!

Florins przy Princes Avenue — to zupełne przeciwieństwo pierwszego z proponowanych dziś miejsc. Ogródek Florins jest odsłonięty, a ponieważ znajduje się w samym sercu West Hull, wieczorami sporo się tu dzieje. Polecamy amatorom dobrej zabawy i świetnych drinków, także sezonowych.

Minerva przy Nelson Street — jeśli chcesz poczuć, że naprawdę znajdujesz się w Hull, przyjdź tutaj i zajmij miejsce przy jednym ze stolików w ogródku z widokiem na marinę i jeden z symboli współczesnego Hull — The Deep.

The Rising Sun przy Mizzen Road — polecamy to miejsce, bo będąc w nim można łatwo zapomnieć, że jesteśmy w mieście. The Rising Sun to bowiem nie ogródek, lecz ogród z równo przystrzyżonymi trawnikami, mnóstwem kwiatów czy altanką. Jeśli mieszkasz w North Hull, musisz tu przyjść czym prędzej!

Lion & Key przy High Street — szeroki wybór dobrych, lokalnych piw to jedna z zalet tego pubu, który na tyłach posiada uroczy, stylowy ogródek piwny. Nic dziwnego, że miejsce to doceniono w konkursie Reyta Awards, przyznając mu tytuł najlepszego pubu w Hull i East Yorkshire!

Sailmaker’s Arms przy High Street — to kolejne miejsce wciśnięte gdzieś pomiędzy kamienice na Starym Mieście Hull, niczym klejnot, który trzeba odkryć. Ale jeśli trafisz tutaj raz, jesteśmy pewni, że będziesz wracać, tęskniąc za spokojną atmosferą tego ogródka i dobrym piwem, jakiego można się tutaj napić.

Polar Bear przy Spring Bank — miejsce o tyle ciekawe, że udekorowano je graffiti i innymi formami street artu. Jeśli jesteś miłośnikiem takich klimatów, z pewnością pub Polar Bear i jego ogródek piwny przypadnie ci do gustu!