hull.plJuż 3 grudnia fani muskularnych siłaczy będą mogli osobiście podziwiać ich zmagania z ciężarami podczas meczu POLSKA : ANGLIA który odbędzie się w Sheffield na stadionie Don Valley. Jest to z pewnością wydarzenie na które można wybrać się z całą rodziną tym bardziej, iż wstęp dla dzieci (do 14 roku życia) jest  zupełnie darmowy.
Na miejscu przewidziane są stoiska z ciepłym jedzeniem raz napojami. Zawody rozpoczną się o godzinie 18.00 a w polskiej drużynie walczyć będą:


IRENEUSZ KURAŚ
SŁAWOMIR TOCZEK
TYBERIUSZ KOWALCZYK
ARTUR WALCZAK

hull.plPo meczu Strongman’ów zaplanowany jest koncert kontrowersyjnego polskiego twórcy muzyki HIP HOP – PEJA. Bilety w cenie £20 upoważniają do wstepu na mecz oraz koncert i dostępne są w sklepie ŻABKA w Hull przy 504 Beverley Road.

Kontakt do organizatora imprezy:
tel. 07514929755.

Dla zainteresowanych mamy do rozdania 3 bilety na tę imprezę. Wystarczy przekonać nas o tym, iż naprawdę chcecie ten bilet zdobyć. Prosimy przekonywać nas zatem na forum: kliknij tutaj Trzy najbardziej przekonujące osoby otrzymają od nas wspomniane bilety. Warunkiem udziału w konkursie jest ukończone 18 lat oraz adres zamieszkania z kodem pocztowym HU (w Hull). Zapraszamy do zabawy.