W nowym sklepie sieci Food Warehouse, który już wkrótce zostanie otwarty w Anlaby Retail Park w Hull, powstanie kilkadziesiąt miejsc pracy. Rekrutacja trwa!

Sklep sieci Food Warehouse w parku handlowym otwarty zostanie 11 października. Menadżer sieci odpowiedzialny za marketing Daniel Thompson powiedział, że część z miejsc pracy, które powstaną, już udało się obsadzić. Nadal jednak trwa rekrutacja między innymi na stanowiska związane z obsługą klienta. „Zachęcamy wszystkich chętnych do składania swoich aplikacji do końca przyszłego tygodnia” — powiedział Thompson. Proponowane wynagrodzenie to 7,85 funta za godzinę.

Menadżer przyznał, że sieć z chęcią zatrudnia mieszkańców okolicy, w której znajduje się sklep. Dodał także, że część z przyjętych już do pracy osób to studenci. Podkreślił, że elastyczny czas pracy pozwala połączyć naukę z obowiązkami zawodowymi.

Sieć podpisała umowę na najem lokalu na okres dziesięciu lat. Analitycy rynku, którzy obserwują poczynania Food Warehouse w Hull i nie tylko, są przekonani, że właściciele marki chcą wypowiedzieć wojnę swojej konkurencji, w tym sklepom Aldi i Lidl.

Jak powiedział menadżer Thompson, w sklepie będzie dostępny szeroki wybór produktów mrożonych czy z lodówki, ale też i świeże warzywa czy owoce. W jednym z działów znajdą się natomiast artykuły gospodarstwa domowego. Niektóre towary sprzedawane będą w dużych opakowaniach, niemal hurtowo. Dzięki temu będzie można obniżyć ich cenę i przyciągnąć tym samym kolejnych klientów.

Oprócz sklepu sieci Food Warehouse w parku handlowym Anlaby znajdą się także sklepy Next, Argos, Asda Living, Marks and Spencer oraz kawiarnia Costa Coffee.

Pierwszy 100 klientów sklepu, którzy przyjdą na otwarcie w październiku, otrzyma koperty z informacjami o nagrodach. A wygrać będzie można dosłownie wszystko — począwszy od bukietu kwiatów, a skończywszy na zamrażarce.

Więcej informacji na temat miejsc pracy w powstającym sklepie znaleźć można na stronie jobs.iceland.co.uk.