Polski Dzień Dziecka organizowany 2 czerwca w Yorku będzie wspaniałą okazją do miłego spędzenia czasu ze swoimi pociechami, sprawienia im olbrzymiej radości i frajdy. Zrób przyjemność swojemu dziecku – daj mu swój czas i możliwość świetnej zabawy z innymi dziećmi!!
Dzień Dziecka w Yorku
Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w każdym wieku. Przewidziano w planie między innymi zabawy taneczne i ruchowe oraz tańce. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w zmaganiach z rówieśnikami w wielu konkursach, które zaplanowali organizatorzy Dnia Dziecka w Yorku.

Dla dorosłych (i nie tylko!) podczas wydarzenia serwowane będą „polskie specjały”. Z pewnością będzie zatem wyjątkowo smacznie! Polskie Stowarzyszenie Kucharzy i cukierników w Wielkiej Brytanii przygotuje wiele wyjątkowych potraw i przekąsek, między innymi karkówkę i kremówki.

Dla zmęczonych zabawami i grami przewidziano także pokój wytchnienia, w którym każdy maluch (i rodzic) będą mogli odpocząć i nabrać sił do dalszej wspaniałej zabawy.

Na Dzień Dziecka zaprasza Polska Szkoła Sobotnia w Yorku (Polish Saturday School in York). Adres: Tramway’s Club, 1 Mill Street, YO1 9PY. Bilet rodzinny (rozumiany jako karta wstępu dla rodziny złożonej z 2 rodziców i 2 dzieci) będzie kosztował 6 funtów, zaś bilet dla pary – 5 funtów. Indywidualny bilet to koszt rzędu 3 funtów.

Impreza odbędzie się 2 czerwca (niedziela) w godzinach między 15.00 a 18.00 w Yorku. W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy proszą o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przedsięwzięcie: Anną Muchą lub Joanną Wierą, pod adresem e-mailowym: polishschoolyork@gmail.com lub pod numerem telefonu: 07835998956.

Warto wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, które godzi interesy dorosłych (wspaniała, pyszna polska kuchnia) i najmłodszych, obchodzących w tym dniu swoje święto (mnóstwo zaplanowanych gier i zabaw). W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!