Jeszcze w czerwcu ma ruszyć rekrutacja do nowego sklepu Debenhams w Beverley. Na kandydatów czeka 100 nowych miejsc pracy. Komu uda się znaleźć zatrudnienie?

Rekrutacja rusza w poniedziałek 29 czerwca, zaś sam sklep będzie czynny już w październiku tego roku.

Menadżer sklepu, Emma Doherty, powiedziała podczas wizyty w Beverley, że bardzo cieszy się z tego, iż już niedługo sklep zostanie otwarty. Zaznaczyła, że to dość duża inwestycja, która robi spore wrażenie. Kobieta jest przekonana o tym, że do Beverley wkrótce ściągną kupujący – tym bardziej, że oferta będzie bardzo bogata. Wśród marek oferowanych w sklepie Debenhams znajdą się między innymi Julien Macdonald, Jasper Conran i Betty Jackson, podała Doherty.

Sklep powstanie na obszarze Flemingate – inwestycji, za którą odpowiedzialna jest spółka Wykeland. Odpowiadający za tę inwestycję Guy Evans spotkał się z nową menadżer sklepu Debenhams w celu omówienia szczegółów współpracy. Lokal Debehnams będzie bowiem największym sklepem w Flemingate.

Evans uważa, że cała inwestycja już wkrótce przyczyni się do napędzenia lokalnej gospodarki – ma nadzieję, że do Beverley przyjeżdżać będą klienci z całej okolicy.

W Flemingate znajdziemy już wkrótce mnóstwo lokali użytkowych o różnym przeznaczeniu – nie braknie sklepów (będzie ich 16, w tym największy salon Debenhams, a obok niego H&M, Outfit oraz Wilkinson), restauracji i kawiarni. Będzie także kino z sześcioma salami oraz największy w tej okolicy parking samochodowy. Goście przyjeżdżający do Beverley będą mogli zatrzymać się w hotelu Premier Inn Hotel, który także znajdzie się w Flemingate. W sumie dzięki inwestycji uda się stworzyć w Beverley około 700 nowych miejsc pracy.

Na obszarze powstaną ponadto biura, budynki należące do East Riding College oraz mieszkania. Inwestor ma zadbać o to, by w Flemingate ciągle było mnóstwo klientów – przewidziano w tym celu uruchomienie linii autobusowej na trasie między centrum miasta a Flemingate.

Pozostaje nam czekać z niecierpliwością na otwarcie centrum!