Nie ma lepszego miejsca na tropienie duchów niż Fort Paull. Jeśli wierzysz w ich istnienie, powinieneś udać się na wyprawę Ghost Hunts Hull. Rozdajemy bilety wstępu!

Ghost Hunts Hull zapewnia wszystkim uczestnikom niezapomniane przeżycia. Udział w zabawie pozwoli ci sprawdzić, ile jesteś w stanie znieść. Czy dasz radę eksplorować ciemne korytarze pełne negatywnej energii? Czy zdołasz spędzić noc w Fort Paull?

Noc z duchami Ghost Hunts Hull odbędzie się 2 kwietnia 2016 roku. Początek o godzinie 21.30. Uczestnicy będą musieli spędzić w nawiedzonym Fort Paull całą noc. Dopiero o 7.30 rano zostaną wypuszczeni na zewnątrz.

Ze względu na warunki panujące w Fort Paull, uczestnicy powinni wziąć ze sobą śpiwory i ciepłe koce, które nie pozwolą im zmarznąć w ciągu nocy. Organizator zapewnia tradycyjne brytyjskie śniadanie. Warto jednak wziąć trochę prowiantu ze sobą.

Udział w zabawie kosztuje normalnie 35 funtów od osoby. Ale my mamy dla Czytelników hull.pl 2 BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI na imprezę.

Jak zdobyć wejściówki?

Wystarczy polubić i podać dalej (za pomocą opcji „udostępnij”) post z tym artykułem na Facebooku.

30 marca organizator imprezy Ghost Hunts Hull wybierze samodzielnie zwycięzcę. Informacja o tym, kto wygrał, zostanie podana na fanpejdżu hull.pl na Facebooku.

Po więcej informacji zapraszamy na www.facebook.com/ghosthuntshull oraz na tę stronę.