Już w ten weekend otwarty zostanie sklep Home Bargains znajdujący się w Quora Retail Park w Hull. Nowy sklep stworzy ok. 50 nowych miejsc pracy, a w sumie w całym Quora Retail Parku, zatrudnienie znajdzie ponad 150 osób.

Sieć Home Bargains zainwestowała w sklep przy Anlaby Road pół miliona funtów. Będzie to jeden z największych outletów tej firmy w Wielkiej Brytanii. Obecnie w Wielkiej Brytanii znajduje się ponad 400 outletów należących do Home Bargains. W samym Hull znajdziemy pięć takich sklepów — ten przy Anlaby Road będzie szósty. Sieć cieszy się dużą popularnością, zyskując coraz liczniejsze rzesze klientów, głównie dzięki bardzo przystępnym cenom.

W centrum handlowym Quora Park Retail początkowo miał powstać spory supermarket należący do sieci Tesco. Ostatecznie jednak Tesco wycofało się z tego pomysłu. Oprócz otwieranego właśnie Home Bargains znajdzie się tutaj największy w Hull sklep Aldi oraz restauracja McDonald’s.

Wielkie otwarcie Quora Retail Park

Sklep Home Bargains przy Anlaby Road zostanie otwarty w najbliższą sobotę o 8.30. Tego dnia, specjalnie z myślą o najmłodszych, klientów witać będą Świnka Peppa i Minionki, które pojawią się o godzinie 11.00.

Nieco później, bo 7 kwietnia o 8.00, odbędzie się otwarcie supermarketu sieci Aldi. Stu pierwszych klientów otrzyma koperty z bonami na nagrody. Do wygrania m.in. 40-calowy telewizor Smart Full HD, telefony komórkowe, głośniki Bluetooth, torby z prezentami i vouchery na zakupy w Aldi.

Restauracja McDonald’s podała natomiast, że otwarcie lokalu odbędzie się pod koniec maja tego roku.