15.000 klientów przewinęło się przez B&M Bargains w ciągu ostatniego weekendu, poinformował menadżer sklepu. Lokal został otwarty zaledwie w ubiegłą środę, a już podbił serca mieszkańców Hull i Willerby. Obecnie trwa rekrutacja do pracy w B&M Bargains.

Sklep sieci B&M Bargains, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród mieszkańców Hull i okolic, znajduje się w centrum handlowym Willerby Shopping Park. Zainteresowanie jest tak duże, że obecnie trwa rekrutacja na stanowiska związane z obsługą klientów, podał menadżer lokalu, który przyznał również, że nikt nie spodziewał się aż tak dużego ruchu. Wszystkich cieszy jednak bardzo taki obrót spraw – ze względu na wzmożony ruch w centrum handlowym zadowoleni są przede wszystkim właściciele Willerby Shopping Park.

Także mieszkańcy tej części miasta cieszą się z powodu otwarcia nowego sklepu. Uważają, że dzięki bliskości B&M Bargains ceny wielu towarów w okolicznych sklepach mocno spadną – konkurencja na lokalnym rynku stanie się jeszcze silniejsza. A biorąc pod uwagę liczbę osób, które odwiedziły nowy sklep w ciągu ostatnich dni, sklepy będą musiały się mocno postarać, by nie przepaść z kretesem.

Miejmy nadzieję, że B&M Bargains przyniesie wiele dobrego – przede wszystkim niskie ceny, nowe miejsca pracy, a także wzrost gospodarczy.