Trofeum The Rugby League World Cup zawitało do Hull w niedzielę. Następnie rozpocznie się dwustudniowe odliczanie do meczów, które odbędą się w 2013 roku.
Trofeum The Rugby League World Cup w Hull
Trofeum zostało pokazane najpierw w przerwie meczu Hull FC v Catalans na KC Stadium. Następnie trafiło do Craven Park na mecz Hull KR v St Helens. Poza przerwami meczów, ludzie mogli obejrzeć trofeum i robić sobie z nim zdjęcia w poniedziałek 8 kwietnia w Central Library w godz.: 13:00 – 16:00, a także we wtorek 9 kwietnia w Beverley Leisure Centre od 16:30 do 18:30.

Trofeum „odwiedzi” również fanów w Armed Forces, Hessle High School, będzie również na otwarciu programu Try Reading w Hull i w Strictly Yeamo w Hull City Hall, gdzie rugbyści będą brali udział w Strictly Come Dancing.

Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pucharem to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy pragną wziąć udział w konkursie, w którym mogą wygrać niebagatelną nagrodę – bilety na mecz Anglia v Fidżi. Żeby je zdobyć, wystarczy przesłać organizatorom swoje zdjęcie, na którym pokazujecie jak kibicujecie drużynie rugby. Konkurs został przedłużony do 10. kwietnia.

Na zdjęciu powinniście pozować ze swoim ulubionym zawodnikiem, być z waszymi przyjaciółmi lub rodziną, którzy są takimi samymi zapaleńcami rugby jak wy, być uchwyceni jako kibice lub pozując z trofeum.

Terry Geraghty, kurator Leisure and Culture stwierdził: „To świetna okazja dla fanów chcących zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum”. (cyt. za: hullcc.gov.uk).

Źródło: www.hullcc.gov.uk