Wakacje w pełni. Każdy myśli o tej porze roku o urlopie. A przynajmniej o krótkiej wycieczce do aquaparku. Sprawdź, które parki wodne w okolicy z pewnością warto odwiedzić!

East Riding Leisure Bridlington — basen o długości 25 metrów z sześcioma torami pływackimi, interaktywne zjeżdżalnie wodne, brodzik, strefa Splash Zone — a do tego wspaniałe widoki na zatokę Bridlington Bay. To wszystko znaleźć można w niedawno otwartym parku East Riding Leisure w Bridlington. Więcej informacji tutaj.

Alpamare Water Park — to także zupełnie świeża propozycja. Park otwarto bowiem dopiero 28 lipca. Znaleźć tu można wspaniałe zjeżdżalnie: The Black Hole, The Snow Storm czy Cresta Run. Właściciel obiektu stworzył tu również basen z falami. I po co jechać nad morze, skoro można odwiedzić Alpamare Water Park w Scarborough? Zapraszamy po więcej informacji.

Woodford Leisure Centre — jeśli nie chcesz wyjeżdżać poza miasto, odwiedź to miejsce (położone przy Holderness Road w Hull). Znajdziesz tu na przykład armatki wodne, kompleks basenów oraz zjeżdżalnię. Wizyta w tym miejscu to doskonały sposób na zapewnienie rozrywki całej rodzinie. Informacje dotyczące godzin otwarcia itp. znajdziesz tutaj lub pod numerem telefonu 01482 331 322.

Welton Waters Adventure Centre — centrum rozrywki Waters Adventure Centre położone jest około 11 mil od Hull. Warto jednak przyjechać tutaj, jeśli jesteś fanem wodnych atrakcji. Można tu bowiem nauczyć się pływania kajakiem czy na desce do windsurfingu. Słowem: lepiej być nie może. Nie brakuje także atrakcji dla tych, którzy nie przepadają aż tak bardzo za wodą. Więcej informacji na stronie WWAC: tutaj.

Doncaster Dome — to ciekawy park wodny, bo stylizowany i inspirowany amazońskim lasem deszczowym. Na każdym kroku znaleźć tu można jakiś gejzer lub fontannę. Nie brakuje też zjeżdżalni! Zachwyceni będą szczególnie najmłodsi goście tego miejsca. A dorośli mogą odpocząć pijąc aromatyczną kawę w tutejszej kawiarni. Zapraszamy na stronę www.the-dome.co.uk.