Star Search 2013 – kolejna odsłona show, które pozwala rozwijać się i robić karierę młodym i bardzo utalentowanym ludziom znów w Hull! Sędziowie są już gotowi, czekają na spotkanie z artystami, chcącymi przeżyć przygodę swojego życia. Wydarzenie zaczyna nabierać tempa. Czy okaże się, że w Hull odkryta zostanie kolejna gwiazda na muzycznym nieboskłonie Wielkiej Brytanii, Europy albo całego świata? Wszystko jest możliwe!
Star Search 2013 w Hull!
Eddie Faulkner, szef TribFest, przygotowuje się właśnie do postawionego przed nim zadania – razem z dwoma poszukiwaczami talentów będzie wyszukiwał zdolnych ludzi, dając im szanse na błyskotliwą karierę. Pomogą mu Mikey Scott, który w tym roku założył przy Humberstreet studio nagraniowe Fruit Trade Music oraz prezenter lokalnej rozgłośni BBC James Hoggarth. Mikey przyznał, że jest zaszczycony zadaniem, które mu powierzono – należy do niego znalezienie talentu i przyprowadzenie jego posiadacza do swojego studia nagraniowego. Producent mówi, że w samym Hull jest co najmniej 300 małych zespołów muzycznych, wiele z nich ma bardzo duży potencjał. Mikey wyznał, że ze sceną jest związany już od młodych lat i widział już wielu niewiarygodnie utalentowanych zespołów i solistów. Mężczyzna ma nadzieję, że jego studio pozwoli młodym ludziom nagrywać swoje utwory w wysokiej jakości i będzie dobrym środkiem pozwalającym im wiele osiągnąć.

Mikey Scott powiedział także, że będąc zaangażowanym w poszukiwanie talentów z ramienia Star Search 2013 czuje się zobowiązany pomóc młodym ludziom rozwijać swoje umiejętności. Producent będzie poszukiwał przede wszystkim tych, którzy jego zdaniem mają szansę na karierę i szeroką publiczność, których muzyka spodoba się dużemu gronu ludzi.

Reporter James Hoggarth prowadzi w BBC program emitowany w sobotnie poranki, poświęcony lokalnej muzyce i rozrywce w Hull i okolicy. Również od młodości wykazywał zainteresowania muzyczne i odwiedził niezliczoną ilość koncertów odbywających się w mieście i nie tylko. Dzięki temu wie, który zespół lub wokalista ma szanse na sukces. Teraz także stara się uczęszczać na występy i koncerty, w tym te grane przez zupełnie nieznane zespoły w ustronnych, kameralnych miejscach, z dala od ogromnej publiczności. A takich wydarzeń jest coraz więcej. Bardzo dużo zawdzięczać można właścicielom małych knajpek i pubów, którzy umożliwiają młodym artystom zaprezentowanie swoich umiejętności. Hoggarth podkreślił, jak wspaniałe jest obserwowanie niezwykle utalentowanych i zupełnie różnych od siebie młodych ludzi w Hull, przyznał także, że potrzebują oni pomocy. Mężczyzna powiedział, że jeśli poziom konkursu będzie tak wysoki jak w ubiegłym roku, a młodzi artyści tak samo utalentowani, może pojawić się problem z wyborem zwycięzcy. Z drugiej strony liczy, że uda mu się poznać wielu wspaniałych, pełnych pasji i umiejętności ludzi.

Dotychczasowi uczestnicy bardzo miło wspominają udział w konkursie, dzięki któremu zyskali szansę na sukces i na błyskotliwą karierę. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w Star Search 2013, zarejestruj się pod poniższym adresem: http://www.thisishullandeastriding.co.uk/Star-Search-2013-Sign-Hull-s-music-talent-contest/story-18618596-detail/story.html

Źródło: www.thisishullandeastriding.co.uk