Tańczące szkielety i duchy będą gotowe na zabawę w parkach Hull i w centrum miasta, gdy aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej Love Exploring zostanie przerobiona w Halloween.

Dostępne od teraz do poniedziałku, 8 listopada, zwykłe safari dinozaurów zostanie tymczasowo połączone z upiornym szlakiem.

Aplikację Love Exploring można bezpłatnie pobrać i używać w dowolnym miejscu.

Trasa jest dostępna w następujących parkach i miejscach: East Park, Hull City Centre, Pickering Park, Frome Road/Eastmount Playing Fields, Noddle Hill Playingfields, Bude Park, Alderman Kneeshaw Park, Oak Road, Pearson Park i West Park.

 „Aplikacja Love Exploring jest bardzo popularna od czasu jej uruchomienia pod koniec zeszłego roku i oferuje rodzinom świetną okazję do spędzenia czasu w naszych parkach w zupełnie inny sposób. Przeżywamy naprawdę łagodną jesień więc Halloweenowy szlak to świetny powód, by wyjść na świeże powietrze. Dodaliśmy również do aplikacji wiele miejsc w centrum miasta, oferując użytkownikom nowe lokalizacje do odkrycia”. – powiedziała Radna Marjorie Brabazon.

Aplikacja Love Exploring zawiera również cztery bezpłatne szlaki historyczne dostępne w różnych miejscach w mieście, a także możliwość wzięcia udziału w wielu grach odkrywania, quizach, wycieczkach z przewodnikiem i trasach spacerowych. 

Aplikacja została ufundowana przez Radę Miasta Hull i Hull Culture and Leisure, aby zachęcić więcej dzieci, młodzieży i ich rodzin do wyjścia na zewnątrz i aktywności podczas zabawy.

 

Co sądzisz o takiej formie zabawy na świeżym powietrzu? 🙂