Polish Business Link oraz Brytyjsko – Polska Izba Handlowa zapraszają na kolejne polskie seminarium biznesowe w Londynie. Tym razem impreza odbędzie się 19 marca 2014. Spotkanie jest dedykowane zarówno osobom prowadzącym firmę w UK, jak i tym, którzy planują otwarcie swojego biznesu.
Seminarium Biznesowe w Londynie - tajniki e-biznesu
Tematyka marcowego Seminarium nie powinna pozostawać obojętna żadnemu z przedsiębiorców, którzy w procesie realizacji swoich biznesowych celów chcą wykorzystywać najnowocześniejsze narzędzia, jakie oferuje druga dekada XXI wieku. Oczywiście mowa o Internecie, który stanowi dzisiaj istotną platformę pozyskiwania klientów w niemalże każdej branży. Prowadząc biznes na Wyspach warto także wiedzieć, iż w europejskich rankingach dotyczących najwyższej wartości sprzedaży detalicznej za pośrednictwem Internetu Wielka Brytania plasuje się na czołowej pozycji.

Seminarium Biznesowe

W ramach interaktywnych warsztatów e-commerce zaproszeni specjaliści z branży e-marketingu wyjaśnią, na czym polegają mechanizmy skutecznej promocji oferty firmy w Internecie. Na spotkaniu nie zabraknie także technicznych porad dotyczących wdrażania biznesu do sieci oraz poszczególnych działań związanych z dotarciem z ofertą do potencjalnych klientów. Eksperci podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat tworzenia oraz administracji funkcjonalnych sklepów internetowych oraz witryn firmowych, a także wskażą sposoby na wykorzystanie wyszukiwarek do pozyskiwania klientów online przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Nie zabraknie także praktycznych informacji dotyczących prawa, m.in. z zakresu zarządzania danymi osobowymi, polityką zwrotu produktów zakupionych w sieci, aspektów podatkowych, regulaminów czy klauzuli umownych e-sklepów.

Polska Sesja Networkingowa

Po części teoretycznej przyjdzie czas na case studies, które zaprezentują przedsiębiorcy, którym już udało się osiągnąć sukces w e-biznesie. Będzie to również okazja do uzyskania odpowiedzi z ust praktyków na wszelkie pytania. Tradycyjnie integralną częścią spotkania pozostaje sesja networkingowa, w ramach której przedstawiciele polskich środowisk przedsiębiorczych z UK będą mieli okazję do przedstawienia swoich projektów, jak również wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania partnerskich relacji biznesowych w miłej atmosferze przy lampce wina.

Marcowe Seminarium Biznesowe w Londynie to wydarzenie dla każdego polskiego przedsiębiorcy z UK, który swój sukces chce budować przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi marketingu online.

Gdzie: MoneyGram International 1st Floor, Senator House, 85 Queen Victoria Street, London, EC4V 4AB
Kiedy: 19 marzec 2014, 14.30-20.30
Koszt udziału: £15 (członkowie Pblink, rezerwacja online), £25 (firmy niezrzeszone, rezerwacja online), £30 (gotówka w dniu eventu).

Program wydarzenia oraz rejestracja online na stronie organizatora.

Zobacz tutaj relację video z ostatniego spotkania w Londynie.