hull.plW ubiegły weekend ekipa Devils zwyciężyła trzy razy z rzędu biorąc udział kolejno w Magic Competition, Pucharze Wszystkich Nacji oraz lidze DABA.

Pierwszy z wymienionych turniejów odbył się w sobotę, 22/1/2011 w Bishop Burton College. Udział w turnieju wzięło 6 drużyn z regionu Yorkshire. Diabły wygrały wszystkie 5 spotkań, zdobywając tym samym złoty medal oraz puchar zawodów. Pierwsze cztery spotkania, polska drużyna wygrała średnio różnicą 40 punktów na mecz.

Finał był dla Devils trochę trudniejszy, ale jak zwykle to Devils byli górą, pokonując w finale dobrze dysponowaną tego dnia Litwę  22 do 16. Po zawodach, wszystkie drużyny udały się do pubu, gdzie wręczono nagrody.

„Podsumowując Magic Competition, powiedziałbym, że w zasadzie nie było nikogo, kto mógłby stawić czoła Polskim Diabłom, a jedynie finał  z Litwą okazał się być meczem, który dostarczył dreszczyku emocji. Smutkiem napawa fakt, że w finale dość poważnej kontuzji nabawił się lider teamu Daniel Lampkowski, który miejmy nadzieję szybko wróci do zdrowia i dołączy do drużyny” – skomentował zawodnik Łukasz Kropiewski

W ostatnią niedzielę Devils zmierzyli się z drużyną z Jamajki. Diabły rozgromiły Jamajczyków 58 do 12 zapisując tym samym kolejne zwycięstwo na drodze do Pucharu Wszystkich Nacji. Przypomnijmy, że finał tych zawodów odbędzie się w kwietniu.

wiecej informacji na stronie http://www.hulldevils.pl