image125.jpgPo bramce Cousina w 81 minucie Hull City pokonało Newcastle 1:0. Jest to przerwanie fatalnej serii przegranych przez tygrysów meczy.
Ten mecz rozpoczął się nie tak jak byśmy chcieli, czyli od ataków Srok, które miały w pewnym momencie przewagę. Z czasem jednak zaczęliśmy dochodzić do głosu ale nasze akcje nie były tak groźne jak akcje Newcastle. Po jednym ze strzałów zawodnika  Newcastle piłka uderzyła w poprzeczkę i nie wpadła do bramki.

Do przerwy mieliśmy wynik 0:0

W drugiej połowie jako pierwsi do ataku ruszyły Tygrysy – niestety bez większych rezulatatów. Poziom gry jednej jak i drugiej drugiej drużyny nie był porywający. Wiele szarpanych akcji, które nie przynosiły pożądanych efektów w postaci bramek.

Tuż przed zakończeniem drugiej połowy Daniel Cousin dostał piłkę, uderzył i trafił. do bramki. Dzięki tej bramce Hull City awansuje do IV rundy FA Cup.

Skład:
Newcastle: Shay Given, Charles N’Zogbia, Farbricio Coloccini, Sebastien Bassong, David Edgar – Jonas Gutierrez(83′ LuaLua), Nicky Butt, Danny Guthrie, Damien Duff – Michael Owen (c), Xisco (79′ Andy Carrol)

Hull: Matt Duke, Nathan Doyle, Craig Fagan(74′ Mendy), Ryan France, Richard Garcia, Peter Halmosi, Paul McShane, George Boateng(67′ Ashbee), Sam Ricketts, Kamil Zayate, Daniel Cousin(86′ Folan)

źródło: http://www.hullcityafc.info