hull.plTegoroczny Biwak Hufca odbędzie się w CSH Fenton, nr. Torksey, Lincolnshire w okresie od piątku 27-go czerwca do niedzieli 29-go czerwca. Rozpoczęcie od godziny 20.00, zakończenie o 15.00.

Temat Biwaku: Olimpijczyk

Koszt: Opłata wynosi 20.00 funtow. plus transport które poszczególne ośrodki zorganizują. Czeki wystawić na Polish Scouting Association – Wilno.
UBEZPIECZENIE: Uczestnicy Biwaku będą ubezpieczeni przez polisę Związku Harcerstwa Polskiego Okręg Wielkobrytyjski. Dla uczestników należących do drużyn, bezpieczenie jest automatycznie pokryte przez zapłacone doroczną składkę. Uczestnicy którzy nie płacą takich składek będą musieli dopłacić 11.25 funtow do opłaty by pokryć ubezpieczenie.

Uczestnictwo: Każdy harcerz i wędrownik Hufca Wilno może brać udział w biwaku.

Komendant: Komendantem biwaku będzie Dh ho. J. Pióro.

Zgłoszenia: Zgłoszenia oraz opłatę należy składać na ręce drużynowego lub szczepowego jak najwczesniej, lecz nie póżniej jak do 14-go czerwca 2007r.

Opieka Lekarska i Duszpasterska: Zapewniona

Ekwipunek osobisty: Mundur harcerski: koszula koloru khaki, szorty tego samego koloru, chusta drużyny, suwak do chusty, długie skarpety koloru khaki, pas harcerski, rogatywka z lilijką, sznur funkcyjny z gwizdkiem, naramiennik drużyny, czarne pół buty. Płaszcz nieprzemakalny typu kagoole, buty do marszu tzw. Hikingboots, tenisówki, kurtka typu camouflage lub combat jacket, ręcznik, zmiana bielizny osobistej, kilka par skarpet, ciepły sweter, długie spodnie robocze, piżama, strój sportowy, spiwór i koc. Chlebak, przybory do mycia, czyszczenia obuwia, i pisania, długopis, ołówek, notes, książeczka Harcownicy i spiewnik. Latarka elektryczna, książeczka służbowa. Ekwipunek powinien być zapakowany w plecaku. Manaszki i przybory do jedzenia Metalowe na zajęcia.

CZUWAJ!

Hm. Waldemar Pniewski
Hufcowy Wilno
tel. 01274 570334

ho. J Pióro
Komendant Biwaku

ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO
Polish Scouting Association
Chorągiew Harcerzy w Wielkiej Brytanii
SCOTLAND – YORKSHIRE – NORTH EAST
HUFIEC WILNO