To doskonała wiadomość nie tylko dla akrobatów, ale dla wszystkich, którzy po prostu lubią sobie poskakać. Park trampolinowy w St Stephen’s Shopping Centre już działa!

W kwietniu po raz pierwszy napisaliśmy o tym, że w centrum handlowym St Stephen’s powstanie park trampolinowy. Informacja ta cieszyła się olbrzymią popularnością. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali na otwarcie atrakcji.

Na terenie obiektu znajdują się nie tylko trampoliny, lecz także wiele innych atrakcji wykonanych z miękkiego, piankowego materiału. Stworzono ponadto specjalną strefę przeznaczoną tylko dla dzieci.

Obecnie w parku znajduje się 90 trampolin, olbrzymia dmuchana poduszka i wiele innych atrakcji. Nie zabrakło również kawiarenki, w której odpocząć można po szaleństwie w Gravity Trampoline Park.

Właściciel parku podkreśla, że Gravity Trampoline Park to miejsce, które nadaje się dla każdego. Ma nadzieję, że do parku przyjdą nie tylko dzieci, ale także i dorośli. Tym bardziej, że właściciel obiektu zamierza zaproponować szereg zajęć sportowych, które pozwolą wzmocnić wytrzymałość i poprawić kondycję. A przy okazji wyrzeźbić sylwetkę, bo zabawa na trampolinie pozwala spalać mnóstwo kalorii.

Warto podkreślić, że stworzenie w centrum handlowym St Stephen’s parku trampolinowego nie jest jedyną inwestycją, jaka zostanie przeprowadzona w tym miejscu. Zdaniem menadżera St Stephen’s, Jima Harrisa, tak duże zainteresowanie inwestorów może świadczyć o tym, że handel w mieście ma się bardzo dobrze.

„Cieszymy się z tych inwestycji. Planowaliśmy je już od jakiegoś czasu, ale trzeba było poczekać, zanim wszystko uda się sformalizować” — mówił jakiś czas temu Harris.

Wcześniej w tym roku w Hull otwarto także Rebound Trampoline Park. Oferta rozrywkowa w mieście poszerza się z roku na rok. Ale nie wydaje się, by brakowało chętnych do korzystania z tych inwestycji.

Zachęcamy do zabawy na trampolinie. Może się ona okazać doskonałym sposobem na spędzenie dnia w gronie rodzinnym.

Park trampolinowy w St Stephen’s Shopping Centre czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 — 22.00 oraz od 9.00 do 23.00 od piątku do niedzieli. Ceny biletów wstępu zaczynają się od 8,95 funta za godzinę zabawy na trampolinie. Do ceny biletu należy doliczyć także cenę specjalnych skarpet (2 funty).