Patrząc przez okno, aż trudno uwierzyć, że lato dobiega powoli końca. Jeszcze długo chcemy pamiętać jego smak. Dlatego proponujemy — na pociechę, zanim nadejdą zupełnie chłodne dni, wyśmienity deser lodowy. Tylko gdzie taki znaleźć w Hull i w okolicy?

Kto powiedział, że lody można jeść tylko latem? Jeśli są smaczne, można jeść je przez cały rok. Przedstawiamy wybrane najlepsze lodziarnie w Hull i w okolicy. Warto sprawdzić te miejsca.

  1. Lodziarnia Penna w Pearson Park — to niewielka lodziarnia, która jest rodzinnym biznesem. Nastawienie na to, by zadowolić klienta, a nie jak najwięcej zarobić, powoduje, że lody Penna są jednymi z lepszych w okolicy. A jedząc je, można przy okazji przespacerować się po jednym z ładniejszych parków w całym mieście.
  2. Caffe Gelato przy Newland Avenue— zjesz tu wyśmienite lody, ale nie tylko. W menu znajduje się wiele rodzajów deserów, w tym wspaniałe, orzeźwiające sorbety. Warto zwrócić uwagę na rozmaitość dostępnych smaków deserów lodowych. W ofercie między innymi lody o smaku Nutelli, Kinder Bueno czy Snickersa. Jesteśmy przekonani, że dzieci będą zachwycone takimi kompozycjami smakowymi.
  3. Ronson’s Rock Café w centrum Hull — to lodziarnia, która powstała niedawno w celu upamiętnienia doskonałego gitarzysty, Micka Ronsona. Doskonały pomysł na małą kawiarenkę. I wyśmienite lody w ofercie! Musisz tu przyjść.
  4. Rebel Smokehouse Kitchen Sink w Beverley — w tym miejscu zjeść można przede wszystkim wspaniały deser, złożony z kilkunastu gałek lodów, pianek marshmallow, domowej roboty brownies, chrupkiego wafla i wielu innych, smacznych składników. Każdy, kto choć raz spróbuje tego deseru, będzie chciał wrócić po więcej. I nic dziwnego!
  5. Yog.art — w Beverley znają się chyba na rzeczy. Oprócz Rebel Smokehouse Kitchen Sink znaleźć tu można Yog.art. To miejsce oferuje alternatywę dla lodów — mrożony jogurt, który zjeść można z dowolnie wybranymi dodatkami. Smacznie i zdrowo. Szereg smaków do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie! Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!