Pierwszy dzień wiosny coraz bliżej, dni coraz dłuższe, cieplejsze. Lada chwila dzieciaki rozpoczną masowe poszukiwania skakanek, piłek, hulajnóg czy rowerów. Dość siedzenia w domu, witaj podwórko, witaj parku, witaj przygodo!!
CZUWAJ z drużyną harcerską w Hull!
Z kolejnym pomysłem na atrakcyjne spędzenie czasu przyszli organizatorzy polskiej drużyny harcerskiej (skautów) w Hull, od których redakcja hull.pl otrzymała następujący list:

„Kochane dzieci, szanowni rodzice!!!

Z wielką radością zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 12 lat, wraz z rodzicami na spotkanie, które ma na celu utworzenie polskiej drużyny harcerskiej (skautów) w Hull.

Chcemy, abyście zobaczyli jak będą wyglądać zabawy i czym będziemy się zajmować podczas harcerskich spotkań z dziećmi.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 marca 2014 roku od godz. 14 do 15:30 w The Marist Hall przy Parafii Katolickiej Our Lady of Lourdes and St Peter Chanel przy 119 Cottingham Road, HU5 2DH, Hull.

Naszą zbiórkę odwiedzą brytyjscy Skauci z Hull i goście z Londynu, którzy będą organizatorami części zabaw.
Będziemy bawić się po harcersku, przedstawimy plan i formę pracy naszej drużyny oraz odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Jesteśmy bardzo otwarci na współprace z rodzicami, którzy chcieliby w przyszłości pomoc nam w jakiejkolwiek formie.

Z całego serca dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, polskim firmom a przede wszystkim brytyjskim skautom, za pomoc i ogromne wsparcie od początku naszej działalności.

Czekamy na was w sobotę 8 marca!!!!
Z harcerskim pozdrowieniem
CZUWAJ !!!!”

Kontakt: 07502 481060
Adres email: polskiskaut@cityofhulldistrictscouts.co.uk
Strona internetowa: http://cityofhulldistrictscouts.org.uk/polskiskaut