hull.plSerdecznie zapraszamy na trzecią edycję BALTIC FEVER, która odbędzie się już 29 LUTEGO jak zwykle w klubie POZITION przy George Street (naprzeciwko Hull College).

Prosimy zwrócić uwagę na kilka zmian jakie wprowadziliśmy tym razem:

I. START. Impreza zacznie się o godzinie 21.00 a nie jak do tej pory o 22.30 po to, aby osoby, które następnego dnia (w Sobotę) idą do pracy rówież miały szansę skorzystać z naszych imprez.

II. KONIEC. Impreza zakończy się około godziny 2.00. Możemy nieznacznie przedłużyć dyskotekę jeśli wielu z Was będzie dobrze się bawić na parkiecie.

III. MUZYKA. Tym razem zapewniamy dwa inne osobne pomieszczenia (parkiety) z dwoma różnymi DJ-ami oraz dwoma różnymi rodzajami muzyki po to, aby każdy znalazł właściwą dla siebie nutę.

IV. ULOTKI. Wracamy do naszych ulotek, które będziecie mogli znaleźć w każdym polskim punkcie w Hull, a dzieki którym otrzymacie zniżkę na wstęp przy wejściu. Pamiętajcie! Jedna ulotka to zniżka tylko dla jej posiadacza.

V. KONKURS. Na odwrocie ulotki znajdziecie krótki formularz do wypełnienia. Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu trzech nagród na imprezie (odtwarzacz MP3 iPod shuffle – www.apple.com, 2 bilety to jedynego na świecie SUBMARIUM – THE DEEP – www.thedeep.co.uk) wypełnijcie formularz i nie zapomnijcie o najważniejszym: WEŹCIE ZE SOBĄ TELEFON KOMÓRKOWY, KTÓREGO NUMER WPISZECIE NA FORMULARZU!. O godzinie 0.00 nastąpi losowanie zwycięskich ulotek. Zaraz po wylosowaniu każdej z nich zadzwonimy pod numer telefonu podany na ulotce i poprosimy zwycięzcę o osobiste jej odebranie. UWAGA! Jedna osoba może oddać tylko jedną ulotkę do losowania nagród. Osoby które przyjdą do klubu po północy, nie wezmą udziału w losowaniu.

VI. ZASADY. Pamiętajcie również o kilku zasadach obowiązujących na naszych imprezach, które odnajdziecie na  ulotce. Warto wspomnieć o tym, że nad Waszym bezpieczeństwem w Klubie Poziton czuwać będzie jak zwykle kilkunastu wyszkolonych ochroniarzy.

VII. PALARNIA. Mała ale pozytywna zmiana czeka również wszystkich palaczy tytoniu. Palarnia zorganizowana będzie tym razem na dachu klubu w przyjemnym otoczeniu z ciekawym widokiem na miasto z szybkim dostepem do baru.

VIII. PIZZERIA w której każdy głodny bedzie mógł posilić się i nabrać sił do dalszej zabawy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Sponsorem nagród jest www.hull.pl