Znana w całej Europie loteria EuroMillions po raz kolejny organizuje Super Losowanie. Pierwsze z Super Losowań, które przyciągają graczy z całego świata, odbyło się w 2011 r. Drugie w tym roku losowanie odbędzie się już w ten piątek, 6 czerwca i zaoferuje kumulację w wysokości 100 milionów euro! Minimalna kumulacja regularnych losowań EuroMillions, które odbywają się dwa razy w tygodniu, wynosi 15 mln€ – kumulacja na nadchodzące Super Losowanie jest więc prawie 7 razy większa. Dowiedz się, jak bez wychodzenia z domu możesz zgarnąć ponad 300 milionów złotych.

Historia Super Losowań EuroMillions sięga 2011 r. Do tej pory odbyło się 8 takich losowań i kumulacja każdego z nich była nie mniejsza niż 100 mln€. Jeśli żaden z graczy nie wytypuje poprawnie pięciu regularnych liczb oraz dwóch numerów dodatkowych kumulacja przejdzie na kolejne losowanie. Najwyższa kumulacja Super Losowania, która wyniosła 187,937,614€, została rozbita w czerwcu 2013 roku i została podzielona pomiędzy dwóch graczy z Belgii oraz Irlandii.  

Dzięki platformie theLotter, gracze bez względu na miejsce zamieszkania, mogą zdobyć kupony na Super Losowanie EuroMillions online, już po losowaniu, które odbędzie się 3 czerwca. Aby upewnić się, że kumulacja nie umknie im sprzed nosa mogą oni wykupić usługę subskrypcji bądź wielokrotnego losowania, dzięki której będą oni mogli zaoszczędzić na kuponach lotto online.

Zasady nadchodzącego Super Losowania EuroMillions, które odbędzie się 6 czerwca, są takie same jak zasady regularnego losowania EuroMillions, które odbywa się dwa razy w tygodniu. Aby zgarnąć nagrodę pierwszego stopnia należy poprawnie wytypować 5 regularnych numerów lotto oraz dwa numery dodatkowe, zwane Szczęśliwymi Gwiazdami. Jedyną różnicą jest pula nagród, która wynosi nie 15 mln€ a 100 mln€. Wszyscy, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną mogą skorzystać z gry systemowej EuroMillions, w której mogą wybrać od 60 do 10 liczb. W losowaniu wezmą udział wszystkie możliwe kombinacje liczb zwiększając szanse gracza na poprawne wytypowanie wylosowanych numerów.

Nie zwlekaj, wytypuj swoje szczęśliwe numery lotto już dziś i skorzystaj z niepowtarzalnej szansy na zostanie nowym euro-milionerem!

Marta Dobrodziejczyk

 

www.thelotter.com