Od września ubiegłego roku osoby, które chciały zdawać egzamin na prawo jazdy, musiały udawać się w tym celu do Beverley. Od 3 lutego egzamin znów będzie odbywać się w Hull.
Test na prawo jazdy znów w Hull
Po zamknięciu stałego ośrodka testowego dla kierowców, mieszkańcy Hull egzamin na prawo jazdy musieli zdawać aż w Beverley. Od pierwszego poniedziałku lutego egzamin będzie można zdawać w tymczasowym ośrodku: Craven Park Training and Enterprise Centre, Preston Road, Hull HU9 5HE.

Tymczasem Driver and Vehicle Standards Agency (DVSA) w połączeniu z Health & Safety Executive i Environment Agency pracują nad ponownym otwarciem stałego ośrodka i zapewnieniem wszystkim zdającym optymalnych i bezpiecznych warunków.

Dyrektor wykonawczy DVSA, Alaistar Peoples, powiedział: „Chcemy zapewnić kandydatom możliwie najlepsze usługi, w tym umożliwić im zdawanie egzaminu w wygodnej lokalizacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni Urzędowi Miasta Hull za to, że pomógł nam w znalezieniu miejsca, w którym czasowo możemy przeprowadzać testy” (cyt. za www.hullcc.gov.uk).


Źródło: http://www.hullcc.gov.uk/