hull.plW związku z przeciągającymi się pracami nad otwarciem Konsulatu Generalnego w Manchester, pragniemy poinformować, że w dniach: 4 marca i 11 marca 2008 roku w Polish Advice Centre przy 151 Picton Road w Liverpoolu (L15 4LG), 26 lutego, 7 marca, 10 marca w Polskiej Parafii Miłosierdzia Bożego w Manchester (Polish Parish of Divine Mercy, Manchester) przy 196, Lloyd Street North (M14 4QB),w godzinach 10.30 – 18.00 odbędą się spotkania z konsulem w sprawach paszportowych.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz skromnymi warunkami lokalowymi prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie poprzez wysłanie maila na adres: manconsulate@hotmail.com. W temacie maila prosimy wpisać – Liverpool – bądź odpowiednio – Manchester – , a w jego treści imię, nazwisko, adres i numer kontaktowy do Państwa oraz rodzaj paszportu, o jaki będą Państwo aplikować. W szczególnych sytuacjach możliwy jest również kontakt z nami drogą telefoniczną pod numerem telefonu 07892791382 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00.

Bez wcześniejszego umówienia się spotkanie z konsulem nie będzie możliwe. Ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie informujemy, że w przypadku wyczerpania się dostępnych miejsc planowane są inne terminy spotkań.

Konsulat Generalny w Manchester
Szymon Białek, wicekonsul