Większość ludzi, z którymi rozmawiam, pyta o kurs języka angielskiego (ESOL). Nasza baza danych pokrywa całą Anglię, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować kilka opcji do wyboru. Dzięki temu mogą się Państwo zapisać na spotkanie w sprawie rekrutacji na kurs.

Mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu siebie oraz serwis, który reprezentuje. Jestem doradcą w serwisie Next Step i dzięki uprzejmości portalu hull.pl będe zamieszczać informację na temat umiejętności, kariery oraz pracy, aby pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

Next Step jest serwisem bezpłatnym przeznaczonym dla osób dorosłych powyżej 19 roku życia żyjących w Anglii, dostępny jest dla społeczności polskiej w języku polskim.

W najbliższej przyszłości zajme się pisaniem artykułów opisujących pracę, jaką tutaj wykonujemy oraz to w jaki sposób mogliby Państwo skorzystać z naszego serwisu. Mam nadzieje, że zachęci to Państwa do skorzystania z usług jakie oferujemy.

Większość ludzi, z którymi rozmawiam, pyta o kurs języka angielskiego (ESOL). Nasza baza danych pokrywa całą Anglię, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować kilka opcji do wyboru. Dla ułatwienia oferujemy także usługę rozmowy konferencyjnej. Polega to na tym, że kontaktujemy sie z wybraną przez Państwa szkołą i oferujemy usługę tłumaczenia rozmowy telefonicznej. Dzięki temu mogą się Państwo zapisać na spotkanie w sprawie rekrutacji na kurs.

Dzwoniący pytają o kwalifikacje potrzebne do wykonywania konkretnego zawodu oraz o angielskie odpowiedniki kwalifikacji, które już posiadają. Absolwenci polskich uniwersytetów chcą wiedzieć w jaki sposób mogą uznać swoje dyplomy w Anglii i w jaki sposób rozpoczać pracę w zawodzie w którym są wykwalifikowani (opiekun społeczny, pielęgniarka, nauczyciel).
Są zdefiniowane scieżki kariery dla zawodów regulowanych takich jak nauczyciel, pielęgniarka czy dentysta natomiast inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o zawody takie jak hydraulik czy elektryk. Scieżki kariery mogą się różnic więc zawsze warto jest znaleźć informacje oraz poradę na ten temat.

Jesteśmy dwujęzyczni mówimy po polsku i angielsku. Z miłą chęcią doradzimy i udzielimy potrzebnych informacji związanych z twoją karierą, pracą i edukacją.

Pamietaj, jeśli potrzebujesz porady na temat kariery, kwalifikacji czy kursów, zadzwoń do nas na polską infolinię Next Step już teraz.

Zadzwoń na naszą infolinie pod numerem 0800 093 1114

Godziny otwarcia
Pon – Pt 9:00 – 17:00