Dziesiątki atrakcyjnych nagród do domu takich jak tostery, czajniki, mikrofalówki, ekspresy do kawy, grille elektryczne, żelazka, pościele, lampki nocne oraz wiele innych można wygrać w konkursie na kolację od poniedziałku do piątku o 18.30.

Redakcja Polskiego Radia Humber aby wypromować swój oficjalnie otwarty 1 maja 2010 program postanowiła rozdawać atrakcyjne nagrody dla swoich słuchaczy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zadzwonić do radia podczas trwania programu t.j. około godziny 18.30. Zasady konkursu są następujące:

1. Prowadzący program przygotowuje kolację w mikrofalówce którą ustawia na określony czas. Za każdym razem ten czas może być różny.
2. Prowadzący odbiera telefony od słuchaczy na żywo na antenie. Słuchacze mogą starać się „zagadać” prowadzącego w celu wygrania konkursu.
3. Wygrywa słuchacz, z którym prowadzący będzie rozmawiał w trakcie kiedy mikrofalówka zakończy proces podgrzewania – co ogłosi charakterystyczny dźwięk.
4. Jeden słuchacz może próbować dodzwonić się do konkursu nieograniczona ilość razy. Po nieudanej próbie można od razu próbować jeszcze raz aż do skutku.

Polskie Radio Humber oraz fundator nagród Polska Agencja Mieszkaniowa Poles Apart serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na kolację, który ma już kilku laureatów:

Alicja wygrała w konkursie: „Super Budzik”:

Grzegorz wygrał mikrofalówkę: