Chociaż mecz między Arsenalem a Hull City skończył się wynikiem 3 – 2, fani Tygrysów nie ukrywają, że są niezwykle dumni z zawodników.
Fani o meczu Hull City - Arsenal
Ed Sleeman, 30 lat, z Driffield, powiedział: „To było niesamowite. Jestem zaskoczony tym, że Arsenal wygrał dopiero po doliczonym czasie” (cyt. za hulldailymail.co.uk). „To był niesamowity koniec świetnego sezonu” – dodaje. 66-letni John mówi, że występy Hull City ogląda od lat 50 – tych. Ostatni mecz oglądał na stadionie Wembley ze swoim bratem. „To był ich najlepszy występ jaki pamiętam. To nieco rozczarowujące, że nie udało nam się wygrać, ale każdy z zawodników dał z siebie wszystko. Nie możemy oczekiwać, że pokonamy taką drużynę jak Arsenal, który ma ogromne środki”.

Rob Lewis, 44 lata: „Oczywiście, że jesteśmy bardzo rozczarowani. To było bardzo smutne. Nie sądzę, żeby zbyt wiele osób sądziło, że możemy wygrać.” Dave Chisen, 49 lat: „Świetnie bawiłem się w czasie meczu. Szkoda, że nie udało się nam wygrać, ale nigdy nie byłem bardziej dumny z bycia fanem Hull City”. „Jeśli masz przegrać, przegraj ze stylem” – dodaje Rich Wood, 36 lat.

Źródło: http://www.hulldailymail.co.uk/