Żywa szopka w Hull

macgreg | 20.12.2014 | Religijne


W Hull można będzie w tym roku – podobnie jak w poprzednich – odwiedzić niezwykłą żywą szopkę. To wspaniała atrakcja dla dzieci!
W szopce zobaczyć będzie można żywe zwierzęta, a także posłuchać kolęd śpiewanych przez anielski chór. To ważne wydarzenie w mieście! Żywa szopka w Hull jest inicjatywą kościoła pw. Świętej Trójcy (Holy Trinity Church).
Z żywą szopką w naszym mieście wiąże się pewna niezwykła historia miłosna. W tym roku narzeczeni Gareth Yardley i Lyndsey Holmes zwiąże się węzłem małżeńskim – dwa lata po tym, jak on oświadczył się jej… nigdzie indziej, lecz właśnie w żywej szopce kościoła pw. Świętej Trójcy! W otoczeniu ludzi odgrywających role aniołów, pasterzy oraz zwierząt Gareth powiedział swojej ukochanej, że nie mógłby wymarzyć sobie lepszego miejsca i lepszej okazji na oświadczyny. I zadał pytanie: „Czy wyjdziesz za mnie?”.

Para narzeczonych twierdzi zgodnie, że Boże Narodzenie to wspaniały czas. Nic dziwnego, że zdecydowali się na ślub właśnie w czasie tych Świąt.

Ślub w akompaniamencie kolęd bożonarodzeniowych odbędzie się 22 grudnia.

A samą żywą szopkę w Hull będzie można obejrzeć już jutro, tj. w sobotę, 20 grudnia od godziny 13.30 w St Stephen’s Shopping Centre.

W Hull można będzie w tym roku - podobnie jak w poprzednich - odwiedzić niezwykłą żywą szopkę. To wspaniała atrakcja dla dzieci! W szopce zobaczyć będzie można żywe zwierzęta, a także posłuchać kolęd śpiewanych przez anielski chór. To ważne wydarzenie w mieście! Żywa szopka w Hull jest inicjatywą kościoła pw. Świętej Trójcy (Holy Trinity Church). Z żywą szopką w naszym mieście wiąże się pewna niezwykła historia miłosna. W tym roku narzeczeni Gareth Yardley i Lyndsey Holmes zwiąże się węzłem małżeńskim - dwa lata po tym, jak on oświadczył się jej... nigdzie indziej, lecz właśnie w żywej szopce kościoła pw. Świętej Trójcy! W otoczeniu ludzi odgrywających role aniołów, pasterzy oraz zwierząt Gareth powiedział swojej ukochanej, że nie mógłby wymarzyć sobie lepszego miejsca i lepszej okazji na oświadczyny. I zadał pytanie: „Czy wyjdziesz za mnie?". Para narzeczonych twierdzi zgodnie, że Boże Narodzenie to wspaniały czas. Nic dziwnego, że zdecydowali się na ślub właśnie w czasie tych Świąt. Ślub w akompaniamencie kolęd bożonarodzeniowych odbędzie się 22 grudnia. A samą żywą szopkę w Hull będzie można obejrzeć już jutro, tj. w sobotę, 20 grudnia od godziny 13.30 w St Stephen's Shopping Centre.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/gregfutyma/hull.pl/public_html/wp-content/themes/classipress-child/single-wydarzenie.php</b> on line <b>105</b><br />
4

ilość wszystkich wyświetleń: 1480, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń