Zwiedzanie ogrodów podczas Cottingham Open Gardens

Arkadiusz Lorenc | 21.06.2019 | Charytatywne


Inicjatywa Cottingham Open Gardens powraca w 2019 roku już po raz 6 z rzędu. Z tej okazji do dyspozycji gości zostanie przeznaczonych ponad 20 wspaniałych ogrodów, a zysk z zakupu biletów zostanie przeznaczony na wsparcie lokalnego hospicjum.

W niedzielę 23 czerwca ogrody będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10:00 – 16:00. Zabierz swoją rodzinę i znajomych i spędźcie razem aktywny dzień w bajkowym otoczeniu!

Na co dzień większość z ogrodów jest ukryta poza zasięgiem wzroku gości, by podczas dni otwartych móc zachwycić swoim pięknem i różnorodnością. Na terenie ośrodka będzie można znaleźć ogrody o różnych wielkościach i utrzymane w różnych stylach – od dużych założeń przypominających parki po małe, ale eleganckie ogródki przydomowe. Cottingham nie bez powodu jest nazywane przez Brytyjczyków “największą wioską w Anglii” – malownicze widoki i ogromne tereny zielone sprawiają, że w pełni zasługuje na to miano.

Ceny biletów to £4 za osobę dorosłą – dzieci mogą wchodzić za darmo. Bilety można zakupić w dniu wydarzenia na miejscu, a także kilka dni wcześniej w sklepach Barkers, Duke of Cumberland, King Billy’s oraz Dove House w Cottingham.

Cottingham Open Gardens to okazja, której nie można przegapić!

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, pod numerem telefonu: 01482 785743 oraz pod adresem e-mail: p.broad@dovehouse.org.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 311, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń