Wyzwanie LEGO – Lego Assembly Challenge

Arkadiusz Lorenc | 06.05.2019 | Dla Dzieci


 

Nie masz pomysłu na spędzenie weekendu? Odwiedź w tę sobotę centrum handlowe St Stephen’s  i baw się świetnie z całą rodziną! Weźcie udział w wyzwaniu Lego i wygrajcie atrakcyjne nagrody!

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z lokalną stacją radiową KCFM, która jest patronem medialnym akcji. Radio zaprasza rodziny do wzięcia udziału w zabawie, która polega na składaniu modeli z klocków Lego przed publicznością w St Stephen’s.

Wyzwanie zakłada zbudowanie od podstaw w jak najkrótszym czasie modelu z klocków Lego według przedstawionego wzoru. Jednorazowo konkurować ze sobą będą mogły 3 drużyny – wygra ta, która złoży model jako pierwsza. Podczas zmagań, przez cały czas radio KCFM będzie nadawało relację na żywo. Nagrodą dla najszybszej z trójki rodzin będzie karta podarunkowa do sklepu z zabawkami The Entertainer o wartości £10.

Zabawa będzie trwała 2 godziny, podczas których w wyzwaniu będzie mogło wziąć udział wiele rodzin. Drużyna, która zbuduje model w najszybszym czasie spośród wszystkich, które uczestniczyły w zabawie, wygra wielki zestaw klocków Lego o wartości co najmniej £100.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej centrum handlowego St Stephen’s.

ilość wszystkich wyświetleń: 623, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń