Wystawa klasycznych samochodów powraca do Hull

Arkadiusz Lorenc | 08.06.2018


Jeśli rok temu byłeś uczestnikiem pokazu klasycznych samochodów na Trinity Square, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Wystawa powraca do Hull dzięki zaangażowaniu Hull Minster – tym razem większa i jeszcze lepsza, niż poprzednio.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa, ponieważ będzie częścią obchodów z okazji Hull Lord Mayor’s Gala. Każdego roku uroczysta parada na cześć burmistrza, występy artystów oraz zorganizowane rozrywki przyciągają tłumy mieszkańców miasta do wspólnego świętowania. Tym razem obchody zostaną wzbogacone o niezwykłą wystawę, którą będzie można oglądać na Hull Trinity Square przez cały dzień już od godziny 10:00.

Wystawa będzie poświęcona wyjątkowym samochodom, które będą prezentowane przez indywidualnych wystawców. Będzie można obejrzeć między innymi zabytkowe pojazdy z wielu epok, innowacyjne samochody oraz prawdziwe dzieła sztuki lakierniczej. Pokaz zainteresuje nie tylko fanów motoryzacji, ale również wszystkie osoby, które lubią ciekawostki ze świata techniki, sztuki czy kultury. Wystawa jest przyjazna dla osób w każdym wieku, dlatego będzie świetnym sposobem na spędzenie czasu zarówno w gronie rodziny, jak i znajomych.

Organizatorzy pokazu zaplanowali również dodatkowe rozrywki, które będą się odbywały w Queen’s Gardens.

Udział w wystawie jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Hull Minster, na stronie pokazu na Facebooku, pod numerem telefonu: 01482 224460 oraz od adresem email: events@hullminster.org.

ilość wszystkich wyświetleń: 482, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń