Wystawa choinek Lord Mayor’s Christmas Tree Exhibition

Arkadiusz Lorenc | 23.11.2019 | Charytatywne


Święta coraz bliżej, dlatego w mieście pojawia się coraz więcej bożonarodzeniowych wydarzeń, które pozwolą ci w pełni cieszyć się ich urokiem! Od 3 do 8 grudnia w Hull Minster będzie się odbywała wystawa świątecznych choinek, podczas której będą zbierane środki pieniężne na organizację charytatywną Lord Mayor’s Charity Appeal Fund. W tym roku organizacja przeznaczy zebrane pieniądze na pomoc w rozwoju Granton School, Age UK oraz Hull Heritage Bullnose Trust.

Pomimo iż wydarzenie będzie w tym roku organizowane po raz pierwszy, burmistrz Hull Steve Wilson liczy na duże zainteresowanie zarówno gości, jak i wystawców. Przedsiębiorstwa oraz organizacje z całego Hull są zaproszone do wzięcia udziału w  świątecznym festiwalu, podczas którego będą mogły wystawić na pokaz własne przyozdobione drzewko. 

Drużyna, której choinka najbardziej spodoba się burmistrzowi, zostanie zaproszona na popołudniową herbatę w towarzystwie włodarza miasta.

Wystawa potrwa 5 dni, od wtorku do niedzieli – każdego dnia będzie czynna w godzinach 10:00 – 16:00.

Lord Mayor’s Christmas Tree Exhibition to nie tylko idealna okazja do spędzenia czasu w świątecznej atmosferze, ale także do dzielenia się radością z innymi oraz do okazania swojego wsparcia osobom potrzebującym – a przecież to właśnie jest najważniejsze w Bożym Narodzeniu.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Hull Minster oraz pod numerem telefonu: 01482 615093.

ilość wszystkich wyświetleń: 376, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń