Wyścigi w stylu Karnawału w Rio

Arkadiusz Lorenc | 28.06.2018 | Sportowe


Letnia odsłona Karnawału w Rio de Janeiro w zasięgu twojej ręki! Wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce na torach Beverly Racecourse. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę inspirowaną jedynym w swoim rodzaju karnawałem – z mnóstwem energetycznej muzyki, kolorowych strojów, tańcami oraz pokazami.

To wydarzenie wprawi każdego w wyjątkowy, karnawałowy klimat. Wieczór będzie pełen hipnotyzujących dźwięków, barw oraz ruchu. Oprawą muzyczną zajmie się zespół z Nowego Jorku oraz bębniarze, którzy będą przygrywać tancerzom poruszającym się w rytm gorącej brazylijskiej samby. Przewidziano wiele dodatkowych rozrywek, w tym malowanie twarzy najmłodszych uczestników spotkania.

Bramy Beverley Racecourse zostaną otwarte dla gości o godzinie 15:30. Sportowe emocje zapewnią wspaniałe wyścigi konne, które będą się odbywać w godzinach 16:00 – 21:00.

Wydarzenie jest częścią festiwalu Go Racing in Yorkshire Summer Festival, który będzie trwał przez cały tydzień. Festiwal ma na celu świętowanie odbywających się w Yorkshire wyścigów konnych za pomocą wielu spotkań i imprez.

Istnieją 3 wersje biletów na wyścigi:

COURSE ENCLOSURE – w cenie £4 za osobę dorosłą/bezpłatny dla towarzyszących dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, zapewniający dostęp do padoku treningowego zlokalizowanego w centrum ośrodka, baru The Hurn Bar oraz możliwość obserwowania zawodów z obszaru położonego wzdłuż toru wyścigowego lub podjechania samochodem blisko rozgrywających się zawodów i urządzenia pikniku w zaciszu własnego auta.

GRANDSTAND & PADOCK – w cenie £12 za osobę dorosłą/bezpłatny dla towarzyszących dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, zapewniający dostęp do większości atrakcji oraz barów (m.in. Cleverley’s Bistro, Lavender Lawn oraz Paddock Bar), a także dodatkowe rozrywki, jak przyjrzenie się z bliska koniom na Parade Ring czy możliwość korzystania z lekcji jazdy na padoku.

PREMIER ENCLOSURE – w cenie £20 za osobę dorosłą/bezpłatny dla towarzyszących dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, zapewniający dostęp do wszystkich atrakcji, w tym ekskluzywnych barów i restauracji (m.in. Attraction Restaurant, Laurent Perrier oraz Whistlejackets Lounge), a także dwóch padoków i powiązanych z nimi obiektów.

Bilety można kupić online TUTAJ.

Wydarzenie nie ma ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji na temat spotkania jest dostępnych na stronie internetowej Beverly Racecourse, na stronie organizatorów na Facebooku, pod numerem telefonu: 01482 867488 oraz pod adresem email: hello@beverley-racecourse.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 255, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń