Wyścig charytatywny Hull Bubble Rush

Arkadiusz Lorenc | 12.07.2019 | Sportowe, Charytatywne


Po raz kolejny w Hull będzie można wziąć udział bieg organizowany 13 lipca w Hull będzie absolutnie wyjątkowy! Uczestnicy Hull Bubble Rush będą mieli niepowtarzalną okazję na przebycie wyznaczonej trasy pokryci od stóp do głów różnokolorową pianą, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz lokalnego hospicjum Dove House Hospice.

Ideą zabawy jest łączenie pokoleń, dlatego organizatorzy biegu nie wyznaczają minimalnego ani maksymalnego wieku uczestników. Osoby nie przepadające za bieganiem również mogą wziąć w nim udział – czas nie będzie mierzony, więc każdy może przebyć trasę we własnym tempie. Można biegać, chodzić, skakać, a nawet tańczyć! East Park jest również przystosowany do poruszania się osób z niepełnosprawnością fizyczną, dlatego nikt nie będzie wykluczony z zabawy. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa całe rodziny i grupy przyjaciół – im więcej osób, tym lepiej.

Hull Bubble Rush to świetna rozrywka dla osób  każdym wieku. Miejsce startu trasy będzie wypełnione po brzegi pianą, w której będzie można się zanurzyć. Po drodze będą zlokalizowane dodatkowe cztery przystanki, w których znajdzie się jeszcze więcej różnokolorowych bąbelków!. Każde stanowisko da możliwość kąpieli w pianie głębokiej na ponad metr.

Charytatywny bieg ma na celu zebranie funduszy na hospicjum Dove House, które otacza opieką poważnie chore osoby z lokalnej społeczności. Uczestnicy proszeni są o datki, które mają na celu wspomożenie działalności placówki. Nie wyznaczono kwoty minimalnej – wysokość darowizny zależy jedynie od chęci uczestników. Pieniądze można przekazać zarówno w trakcie trwania imprezy, jak i podczas zapisów. Im więcej osób weźmie udział w biegu, tym większe fundusze zostaną przekazane przez oficjalnych sponsorów wydarzenia – każdy twój krok ma znaczenie.

Aby wziąć udział w biegu, należy wcześniej kupić bilet. Ceny biletów: £9,50 dla dziecka w wieku 3-15 lat, £19 dla osoby dorosłej (powyżej 16 roku życia), £50 bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych). Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia. Bilety w formie papierowej lub elektronicznej należy wziąć ze sobą na miejsce biegu.

Każdy uczestnik biegu dostanie specjalną koszulkę z logo Hull Bubble Rush, którą należy założyć na czas trwania zabawy. Rozmiar i rodzaj koszulki należy wybrać podczas rezerwowania biletu. Dodatkowo każdy, kto przekroczy linię mety, otrzyma w nagrodę specjalny medal.

Dzieci poniżej 3 roku życia mogą wziąć udział w biegu za darmo, jednak nie będzie im przysługiwała koszulka ani medal.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, pod numerem telefonu: 01270524075 oraz pod adresem email: extremeadventureevents@gmail.com.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń